NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 sierpnia 2012 (pierwszy post)

Witam.

Dołączyli do tego telefonu program Sony Ericsson PC Companion 2.0 i jest dużo aplikacji związanych z przesyłaniem danych, multimediami itp ale nigdzie nie widzę, żeby połączyć się za pomocą tela z internetem używając lapatopa?

Można go ustawić jako modem, może trzeba mieć jakiś inny program ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

shingam
shingam
  10 sierpnia 2012

Sprawdź program JoikuSpot dla SE.

SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  10 sierpnia 2012

Podobno nie ma problemu ze zrobieniem po roocie, na forach xda-developers, pdaclub, czy android forum powinny być tutoriale jak to zrobić:)
http://forum.android.com.pl/f446/sony-ericsson-xperia-neo-v-jako-modem-usb-play-145322/ na przykład:)

MuchaNaPlecach
Posty: 40 (po ~247 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
MuchaNaPlecach
  10 sierpnia 2012

czy ty chcesz udostepnic lapkowi internet z telefonu? nawet roota nie powinno sie musiec robic. Sprawdz czy masz w:
"ustawienia -> sieci zwykle i bezprzewodowe -> tethering" coś takiego jak "tethering USB"
jesli tak, to po prostu podlacz telefon kablem (ale nie w trybie pamieci masowej tylko normalnie = nie wlaczaj nosnika usb) i wlacz tethering usb w ustawieniach i to powinno byc wszystko.

MuchaNaPlecach
Posty: 40 (po ~247 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
MuchaNaPlecach
  10 sierpnia 2012

a no i ofc debugowanie usb tez trzeba wlaczyc :)

Martin
Posty: 75 (po ~573 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 6
Martin
  11 sierpnia 2012

Kiedyś miałem potrzebę skorzystania z telefonu jako modemu USB, wykorzystałem do tego program PDANet. Wymaga też zainstalowania na komputerze stosownej aplikacji na komputerze.

ziew...

patryq633
Posty: 19 (po ~111 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 101
patryq633
  11 sierpnia 2012

Jeżeli ten telefon ma androida to na kompa ściągnij program Easy Tether i zrób to samo w telefonie pobierając ten program z google Play ;]

SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  12 sierpnia 2012
MuchaNaPlecach
MuchaNaPlecach: nawet roota nie powinno sie musiec robic

wiem, przekonałem sie o tym 5s później po wpisaniu tego co trzeba w google i pierwszy link z brzegu właśnie to wyjaśnił. fakt faktem kiedyś za 2.1/2.2 tak łatwo nie było:)
MuchaNaPlecach
Posty: 40 (po ~247 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
MuchaNaPlecach
  12 sierpnia 2012

kiedys nie, ale od bodajże gignerbread'a to jest funkcja systemowa :D

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 sierpnia 2012

Miałem odpisać 261d
Dzięki wszystkim za odpowiedź, ale ta opcja :

MuchaNaPlecach
MuchaNaPlecach: czy ty chcesz udostepnic lapkowi internet z telefonu? nawet roota nie powinno sie musiec robic. Sprawdz czy masz w: "ustawienia -> sieci zwykle i bezprzewodowe -> tethering" coś takiego jak "tethering USB"


od razu pomogła.

Thx!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.