xxOlOxx1234
xxOlOxx1234
  16 czerwca 2012 (pierwszy post)

Witam
Dzis będąc w Polomarket zauwazylem na wystawie ostatniego tableta, wiec postanowilem se go kupic, tak z nudów na weekend:D

Mam jeden problem...gdy wchodzę w android market i wybieram interesującą mnie aplikacje to w momencie gdy klikne pobieranie to wyskakuje jakiś błąd, bodajże w nawiasie 909 pisze,

Drugi problem, w android market nie znalazlem apki GG do niego, możliwe ze wogóle nie ma? Wersja AND 2.3

Pzdr.

Jacek80
Jacek80
  17 czerwca 2012

android market z tego co się orientuję, pokazuje aplikacje nie tylko w zależności od posiadanego systemu, ale i sprzętu... stąd prawdopodobnie problemy.
Spróbuj pobrać aplikację z poziomu kompa
https://play.google.com/store?hl=pl&tab=w8
trzeba się zalogować na to samo konto co w tablecie/komórce, a następnie wybrać "instaluj" przy danej aplikacji, po chwili aplikacja powinna pobrać się na sprzęt

Martin
Posty: 75 (po ~573 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 6
Martin
  17 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Spróbuj pobrać aplikację z poziomu kompa https://play.google.com/store?hl=pl&tab=w8 trzeba się zalogować na to samo konto co w tablecie/komórce, a następnie wybrać "instaluj" przy danej aplikacji, po chwili aplikacja powinna pobrać się na sprzęt


według mnie to nic nie pomoże. w takim przypadku jedynym rozwiązaniem by pobierać niedostępne dla urządzenia aplikacje, wydaje się być zmiana nazwy urządzenia przez edycję pliku bulid.prop (wymagany root).

ziew...

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  18 czerwca 2012

no wlasnie a co jesli on nie umie zrobic roota?

Martin
Posty: 75 (po ~573 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 6
Martin
  18 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie a co jesli on nie umie zrobic roota?


nauczy sie albo nie bedzie mial mozliwosci zainstalowania aplikacji z google play / android market, ktore wedlug google nie sa zgodne z jego urzadzeniem. w przypadku opcji drugiej, bedzie musial szukac niektorych aplikacji w innych zrodlach

ziew...

xxOlOxx1234
xxOlOxx1234
  18 czerwca 2012

ja wszystkie apk z mojej xperi arc dalem i smigaja wiec problemu wiekszego juz nie ma. Ps dlaczego pisani posta na tym forum na nim czasami tak muli?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.