BillieJean58
BillieJean58
  16 czerwca 2012 (pierwszy post)

Hey.
Nie bardzo się znam na tych wszystkich systemach operacyjnych i tym innym w telefonie a mam problem.
Dzisiaj pani w salonie powiedziała żebym sobie najlepiej wylączyła Androida żeby mi nie pobierało kasy z konto przy aktualizacji. Tak też chcialabym zrobić ale nie portafie tego nigdzie w telefonie znaleść. Telefon to Samsung Galaxy 551.
Gdzie tego szukać.?

xPietsze
xPietsze
  16 czerwca 2012

poszukaj czegoś takiego jak " transfer danych" a systemu android nie wyłączysz ;)

BillieJean58
BillieJean58
  16 czerwca 2012

oky poszukam ;)
hehe no mówiłam ze się na tym nieznam ;D

Martin
Posty: 75 (po ~573 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 6
Martin
  16 czerwca 2012

W ustawieniach aplikacji android market/sklep google play odznacz "automatyczne aktualizowanie aplikacji", dla bezpieczeństwa możesz też zaznaczyć "aktualizuj tylko przez Wi-Fi". Jeśli nie chcesz w ogóle korzystać z internetu przez sieć komórkową, to musisz wyłączyć przesył danych... powinno to wyglądać mniej więcej tak (nie mam samsunga, opieram się na cyanogen mod 7)

ustawienia - sieci zwykłe i bezprzewodowe - sieci komórkowe - wyłącz przesył danych

Jeśli czasami korzystasz z internetu mobilnego, to wędrowanie głęboko w opcje może być troszkę niewygodne i irytujące. W takim przypadku polecam zainstalowanie z android market/ google play, jakiegoś programu z przełącznikami do włączania i wyłączania poszczególnych funkcji. Przykłady takich programów to: widgetsoid2x, elixir 2 - widgets.

ziew...

BillieJean58
BillieJean58
  17 czerwca 2012
Tyrael
Tyrael: automatyczne aktualizowanie aplikacji


Mam coś takiego jak
"Samsung Apps" - ustaw powiadomienie dla aktualizacji w witrynie Samsug Apps
i tam mam "wył" "tylko wi-fi" i "dane pakietowe" jak zaznacze wifi to wystarczy?

to wystarczy czy to wogóle nie jest to.?
Martin
Posty: 75 (po ~573 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 6
Martin
  17 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: "Samsung Apps" - ustaw powiadomienie dla aktualizacji w witrynie Samsug Apps i tam mam "wył" "tylko wi-fi" i "dane pakietowe" jak zaznacze wifi to wystarczy?

nie, nie wystarczy, ale zaznacz ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: to wystarczy czy to wogóle nie jest to.?


znajdź aplikację android market albo play google i zrób to, co napisałem w poście wyżej

ziew...

BillieJean58
BillieJean58
  17 czerwca 2012

Oky. to bede szukac dalej poki co nie ogarniam tego telefonu.
Znajde tam to gdzieś to tak zrobię.
Aczkolwiek dzieki Ci bardzo za pomoc ;))

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  18 czerwca 2012

android zjada zazwyczaj po kilkaset kilobajtow do aktualizacji. wiec dobrze jest miec wykupiony jakis pakiet internetowy kilka mega i nie bedzie problemu,tak samo z innymi aplikacjami. albo przejdz do redbullmobile tam masz za friko net

Seblord
Seblord
  24 czerwca 2012

O widze moj telefon. Ustawienia-komunikacja-sieci komorkowe- transmisja danych sie tam wlasnie znajduje.

Powodzenia z ogarnianem telefonu mam go od 10 miesiecy i jestem bardzo zadowolony (umowa na 3 lata heh)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.