PigulkiZeSnu
PigulkiZeSnu
  21 kwietnia 2012 (pierwszy post)

Mam problem. Bowiem chyba jakiś składnik odinstalowałam windowsa xp i od paru dni zauważyłam, że znikła mi ikonka głosnika w pasku zadań obok zegara systemowego:-/ Nie wiem jak ją przywrócić? Dźwiek normalnie jest.

Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  22 kwietnia 2012

nie wiem jaki win ale w mojej 7 przy zegarze masz taki znaczek ( pokaz ukryte ikony ) tam powinna byc regulacja glosnosci wybierz opcje pokaz ikony i powiadomienia

jesli inny win to daj znac bedziemy kombinowac

Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
Jacek80
Jacek80
  22 kwietnia 2012

jeżeli ikonka nie schowała się tam gdzie pisze @Draxiu:
wejdź do
panel sterowania -> dźwięk i urządzenia audio
a następnie
- usuń zaznaczenie przy "umieść ikonkę głośności na pasku zadań"
- kliknij "zastosuj"
- przywróć zaznaczenie przy tym samym
- i znowu "zastosuj" -> ok

PigulkiZeSnu
PigulkiZeSnu
  22 kwietnia 2012

No mam Win XP HE, nie mam tam żadnego znaczka ukryj ikony nieaktywne więc to nic nie da.

Konto usunięte
Konto usunięte: wejdź do panel sterowania -> dźwięk i urządzenia audio a następnie - usuń zaznaczenie przy "umieść ikonkę głośności na pasku zadań" - kliknij "zastosuj" - przywróć zaznaczenie przy tym samym - i znowu "zastosuj" -> ok

To już dawno probowałam ale nie pomaga bo jak zaznaczam to mi wywala bład, że regulacja głosu nie jest zainstalowana :and:
Jacek80
Jacek80
  22 kwietnia 2012

no to przeinstaluj/zaktualizuj sterowniki od karty dźwiękowej
jak karta jest zintegrowana, to sterowników szukaj na stronie producenta płyty głównej

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  24 kwietnia 2012

jak nie pomoze przeinstalowanie sterownikow to sobie sciagnij tune up utulities 2012 i tam bedzie czeste rozwiazywanie problemow wybierzesz opcje brak ikony glosnosci i naprawi. niezapomnij pozniej tego odinstalowac

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  24 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

Taka ciekawostka.. Moja siostra ma Windows 7 ostatnio przybiegła do mnie z laptopem twierdząc że nie może zmienić głośności (brak ikonki w pasku) mimo to Fn działał a muzyka grała..
ikonki nie było w zasobniku ani nie można było jej przywrócić (opcja była wygaśnięta/"zaszarzona").. Pomogł Reboot ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Dźwiek normalnie jest.

Może jakiś wirus?
PigulkiZeSnu
PigulkiZeSnu
  25 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: sciagnij tune up utulities 2012
Nie lubie ang programow do rozwiazywania spraw takich:-/

MTF
MTF: Może jakiś wirus?
Żadem kurde wirus. Pisałam na początku ze cos mi sie odinstalowało a nie ze wirus wszedł :and:

Ale już sobie poradziłam całkiem innym i latwiejszym sposobem. Dzieki Wam za rady! :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.