TakPoProstux3
TakPoProstux3
  18 stycznia 2012 (pierwszy post)

Posiadam nokię n96. Jakiś czas temu wyłączyła mi się, ale ogólnie działa tzn słychać dźwięk jak się włącza. świeci się przycisk nawigacyjny podczas włączenia , klawiatura tylko podczas wyłączania i to nie zawsze. wyświetlacz dostaje przebłyski z czarnego na szary jak by migał podczas gdy coś naciskam. To wyświetlacz, taśma czy w ogóle co innego? Tylko nie piszcie, że mam iść do salonu, jak bym chciała to bym poszła i Was o zdanie bym nie pytała ;d

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  18 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: To wyświetlacz, taśma czy w ogóle co innego?

Taśma najprawdopodobniej. Z tego, co widzę, zawiera ona wtyk klawiszy funkcyjnych i aparat.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 stycznia 2012

Ledwo czytam temat, takie duże litery :ninja:

może być zarówna taśma, przy dobrych wiatrach (naprawa 100-150zł)
mi udało się wymienić za 99zł

przy większym pechu taśma i wyświetlacz

Podejdź do serwisu on Ci w sekundę powie co to jest (tak też było w mojej nokii)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MichaU
MichaU
  19 stycznia 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: może być zarówna taśma, przy dobrych wiatrach (naprawa 100-150zł) mi udało się wymienić za 99zł

tylko teraz pytanie czy oplaca sie to jeszcze robic, bo telefon dosc leciwy
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 stycznia 2012
MichaU
MichaU: tylko teraz pytanie czy oplaca sie to jeszcze robic, bo telefon dosc leciwy

A to już zależy od właścicielki. Ja osobiście robiłem bo mi ten telefon pasuje.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MichaU
MichaU
  20 stycznia 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: A to już zależy od właścicielki. Ja osobiście robiłem bo mi ten telefon pasuje.

no tak tylko widzisz podales ze naprawa w okolicach 100 zeta :D a taki telefon mozna juz kupic taniej :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.