SebiQ
Posty: 85 (po ~345 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SebiQ
  3 października 2011 (pierwszy post)

Pisze ten temat z nadzieją że nie zostanie zamknięty dotyczy to sprawy osób publicznych czyli tych osób na MF które mają jakieś znaczki typu reporter,showman itd i mam pytanie do was drodzy co robić z taką osobą która nie dosyć że ubliża i naśmiewa się z innych to chce ustawiać wszystkich nawet na konkursach które są dla nas graczy Ciekaw jestem Opini i czy powinna nosić znaczek który do czegoś zobowiązuje ?? :DD: Pozdrawiam

życie jest jak prezerwatywa działa do czasu póki się nie wytrze!!!

siara2in1
siara2in1
  4 października 2011

moim zdanie jeśli jest odpowiedzialna za jakiekolwiek zadanie powierzone z góry, powinna zachowywać się kulturalnie.

anusia2502
anusia2502
  4 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moim zdanie jeśli jest odpowiedzialna za jakiekolwiek zadanie powierzone z góry, powinna zachowywać się kulturalnie.
zgadzam sie z przedmówczynia:)
TiredOFbeingKWL
TiredOFbeingKWL
  4 października 2011

Tak wyróżnione osoby powinny być wzorcami w grze. Co się wiąże z wysokim poziomem kultury osobistej, byciem sprawiedliwym i pomocnym w każdej sytuacja. Te osoby powinny być godne swoich stanowisk :-)

xxx91Gocha91xxx
xxx91Gocha91xxx
  4 października 2011
Moim zdaniem osoby z przydzielonymi "funkcjami" powinny dawać nam userą przykład swoją osobą, zachować szacunek do innych graczy... oraz kulturę osobistą
CalypsoSweet
Posty: 1 (po ~178 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 217
CalypsoSweet
  4 października 2011

Osoby z roznymi odznakami powinny byc przykładem dla innych a nie nasmiewac sie powinni dawac dobry przyklad innym a jezeli tego nie przestrzegaja powinny miec usuniete odznaki.

DevilAngela
DevilAngela
  4 października 2011

Hmmm temat chyba ma odpowiedź w treści tzn nie wyobrażam sobie iż osoba prowadząca konkurs ubliża uczestnikom bądź naśmiewa się z nich ,,, jeśli mowa o ustawianiu i przywoływaniu do porządku cóż należało by mieć w sobie tyle polotu aby robić to bez używania niecenzuralnych wyrazów xD Funkcja jakakolwiek i gdziekolwiek zawsze zobowiązuje do poziomu wyższego niż reprezentuje grono społecznościowe ,,, jeśli takie sytuacje mają miejsce to znaczy że ktoś się chyba lekko zapomniał ,,, Pozdrawiam ;)

Xeen
Xeen
  4 października 2011

Drogi SebiQ!

Dajesz przykład? -Nie specjalnie przeszkadzałeś
stałeś na środku napisałem tylko "won" a ty to uważasz jak grzech robisz
bulwers wszyscy potwierdzą z jury jak mówiłeś, że mnie blokujesz i Ci zwracano uwagę, abyś ze środka zeszedł bo nam na czasie zależy oni w catwalku czekają powiedziałem "won". Szczerze mówiąc zawsze masz jakiś bulwers to ty za utrudnianie konkursu powinieneś stracić odznakę my mieliśmy 60 osób do ogarnięcia Fenomenka napisała, że z moim doświadczeniem dam sobie rade i tak było, ale nie pozwolę, aby mi ktoś przeszkadzał. Dziękuje

Xeen
Xeen
  4 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: DevilAngela

Nie było wyśmiewania ani obrażania
jedynie napisałem "SebiQ won" i to wszystko.
SebiQ
Posty: 85 (po ~345 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SebiQ
  4 października 2011

No widzisz wiec to już przyznaleś do chamskiego zachowania "won" to tak do mamy też mówisz?? a po 2 to napisałeś wiecej i w catwalk też są ss ludzie na pw piszą i już jest to zgłoszone osoba taka jak ty która tylko obrazac potrafi nie powinna mieć żadnej publicznej odznaki a wpadka to nie jest 1 raz wiec nie musisz się tłumaczyć dla mnie rób co chcesz zablokowałem Ciebie i jeszcze jedno odstraszasz swoim zachowaniem ludzi do tego stopnia że już nie kilka a kilkanaście osób nie chce chodzić na twoje konkursy i słuchać docinek .Pozdrawiam tyle w temacie

życie jest jak prezerwatywa działa do czasu póki się nie wytrze!!!

Xeen
Xeen
  4 października 2011

Jednak 70 osób się zgłosiło, skąd masz takie informacje? O ale poinformowany ty nie powinieneś mieć żadnej odznaki, od moich odznak WARA zazdrościsz?! Oj coś nie tak... No to powiedz co było na pw nikomu się brzydko nie odzywałem itd.
Słowo "won" nie jest czymś obraźliwym stałeś na środku 2 minuty, a innych trzabyło ocenić OP-a nie było, który by Cię wyrzuciłem, a potem zacząłeś stać na środku
specjalnie!

Xeen
Xeen
  4 października 2011

Co do wyrzucania w moim pokoju prywatnym wyrzuciłem Cię wtedy, gdyż
obraźliwie oceniałeś innych mówiąc, że mają brzydkie stroje itd.

Nie podoba się - to był mój pokój prywatny. Mścisz się za to... :=]

Xeen
Xeen
  4 października 2011

PS. skoro nikt nie chce brać udziału to po co się zgłaszałeś do mojego konkursu - Smudoku ?:)

Ainess
Posty: 63 (po ~110 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 11
Ainess
  4 października 2011
Każda osoba z jakąkolwiek funkcją powinna odnosić się z szacunkiem do usera , mimo tego,że ten go obraża bądź się z niego wyśmiewa ... nie warto zniżać się do poziomu inteligencji tej osoby ... odpuścić i tyle...

Moje Swatki zachowują się tak jak powinny .. z kulturą . No chyba , że ja o czymś nie wiem :zonk:

Osoby , które zachowują się tak jak zostało to wyżej ujęte moim zdaniem nie powinny pełnić jakiejkolwiek funkcji ..

Dziękuje za uwa
gę.
stvn
stvn
  4 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Moje Swatki zachowują się tak jak powinny .. z kulturą . No chyba , że ja o czymś nie wiem

Zabrzmiało jakby miały polecieć ze stanowiska, gdybyś wykryła, że zachowują się nieregulaminowo.:punk:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.