SebiQ
Posty: 85 (po ~345 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SebiQ
  27 lipca 2011 (pierwszy post)

Nie wiem czy tylko ja to odczuwam ale chyba większość z was też że ul jest zawsze do zebrania a niema za niego nawet 1 pf tym bardziej że to jedyne zadanie na które trzeba było wydać coinsy moim zdaniem nie dosyć że powinny być pf to do tego powinno być ich z 50 bo żeby zrobić raz zadanie z pszczołami niezbyt warto kupować strój ale dla nowych nieznających tematu to kolejne zadanie i na pewną liczą że nie jednorazowe.
Czekam na wypowiedzi wasze jestem ciekaw wniosków i konkluzji .:D Pozdrawiam

życie jest jak prezerwatywa działa do czasu póki się nie wytrze!!!

Xeen
Xeen
  27 lipca 2011
MATKO BOSKA KAŻDY WIE, ŻE UL SIĘ NIE OPŁACA! NIE TRZEBA DO TEGO ZAKŁADAĆ NOWEGO WĄTKU NA FORUM I CO TU NAPISAĆ "UL SIĘ NIE OPŁACA"... KAŻDY WIE, ŻE STRÓJ KOSZTUJE 110 COINS A DOSTAJĘ SIĘ JAKIŚ UL DO POKOJU:)
stvn
stvn
  27 lipca 2011

Nie wydam 110 Coins na rupieć do pokoju!

I tym samym przestrzegam Was przed zmarnowaniem Coins na coś, co nie daje ani jednego Fame Pointa, jedynie powoduje zniknięcie natrętnego przypominacza o zadaniu!

xXXxGumisxXXx
xXXxGumisxXXx
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I tym samym przestrzegam Was przed zmarnowaniem Coins na coś, co nie daje ani jednego Fame Pointa, jedynie powoduje zniknięcie natrętnego przypominacza o zadaniu!

Dlaczego nie przestrzegłeś mnie miesiąc po tym jak dodali to zadanie ? xD ( wtedy chyba było to SOLIDARNE 25 FP + 1100 FP za ciuchy ;P )

Gdyby można było otworzyłbym wypożyczalnię stroju i kasa zwróciłaby się ;]
stvn
stvn
  27 lipca 2011

Nie wiem. Podobno kiedyś ten strój był gratis jakiś czas.

xXXxGumisxXXx
xXXxGumisxXXx
  27 lipca 2011

To musiałem przegapić ten moment.

stvn
stvn
  27 lipca 2011

No ja też. A teraz sobie w brodę pluję.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.