Tomaszeniuniek
Tomaszeniuniek
  30 czerwca 2011 (pierwszy post)

Chcialem podzielic się spostrzezeniem na temat pracy pewnej operatorki o nickname Dobrusia. Gdy zacząłem ją wypytywac, czym się kierowała zostając operatorem miasteczka, gdy zacząłem byc wnikliwy, dostalem odpowiedz ze * chyba Ci baba w nocy nie dala*. Pytam więc publicznie osoby decyzyjne w miasteczku fm, czy operator ma prawo ponizac zwyczajnego uzytkownika, gracza w miasteczku, czy ma prawo uzywac untruzji, czy jest to lagodzenie konfilktow czy zwyczajna agresja i brak szacunku dla drugiego czlowieka. Mam pytanie, publiczne pytanie, jakim kryteriami posluguja się osoby decydujace o przyznaniu uprawnien na operatora skoro takie osoby jak Dobrusia, ironiczne, szydercze i ponizajace innych zostaja operatorami :) Tomaszeniuniek

Xeen
Xeen
  30 czerwca 2011

Daj screena i udowodnij.

stvn
stvn
  30 czerwca 2011

A czy odpowiedziałeś Dobrusi na pytanie przez nią postawione?:diabel:

Xeen
Xeen
  30 czerwca 2011

Zażartowała sobie :sex:

Dobrusia27
Dobrusia27
  30 czerwca 2011

Mój drogi dałam Ci wyczerpującą odpowiedź ale drążyłeś temat ,jednym słowem byłeś szalenie upierdliwy ,mam świadków innych użytkowników jak i Operatorów tyle mam do powiedzenia na ten temat

Aeternus
Aeternus
  30 czerwca 2011

ojj Tomaszku... w tym momencie oczerniasz Dobrusię...

Będąc również w tym pokoju dokładnie widziałem jak prowadzona była rozmowa... Dobrusia odpowiedziała Ci na pytanie, dlaczego... a w tym momencie próbujesz wymusić coś czego nie było... Masz uraz do Operatorów ? Nie podoba Ci się ich praca ? Zgłoś do Administratorów z solidnym uzasadnieniem zaistniałej sytuacji... To po pierwsze...

Po drugie: Wchodzisz do pokoju gdzie panuje normalna atmosfera, ludzie oglądają film... a Ty stawiasz Dobrusię w takim świetle jakby była złem tego świata... Powiedz mi w jakim celu... Co próbujesz udowodnić ? i komu...

Operatorzy nie traktują Cię poważnie ? Więc może zastanów się nad tym dlaczego... Chodzenie i zrzędzenie jaki to ja pokrzywdzony jestem męczy ludzi, doprowadza ich do stanu w którym w pewnym momencie staje się to denerwujące... Masz problem z kimś ? Wyjaśnij to na PRV bo nie każdy ma ochotę czytać brudy czy też sprawy które nie dotyczą innych...

Xeen
Xeen
  30 czerwca 2011

Tomaszeniuniek wydaje mi się, że specjalnie tak "zaczepiasz" OP-ów aby coś na nich znaleźć o ile mnie coś nie myli
to już chyba 2 :woot: temat o OP-ach wcześniej coś było, że się nie nadają.

stvn
stvn
  30 czerwca 2011

Na swoim profilu masz:


Trzymaj się tego.

Xeen
Xeen
  30 czerwca 2011

Dodałeś to też na swój profil;
Nie lubisz złośliwości inni też tego nie lubią nie czyń innemu co tobie nie miłe ;P

stvn
stvn
  30 czerwca 2011

Hipokryta!

Dobrusia27
Dobrusia27
  30 czerwca 2011

Dziękuję Wam za to że jesteście ze mną ;] doceniam

Lenka
Lenka
  30 czerwca 2011

Ten koleś ewidentnie prowokował Dobrusię
Podziwiam Dobrusię za taką cierpliwość do takiego typka jak Tomaszeniuniek :)
I ja nie zauważyłam aby Dobrusia w jakikolwiek sposób go obraziła to on był upierdliwy i przeszkadzał Nam w oglądaniu filmu:/

LaRose
Posty: 1 (po ~168 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
LaRose
  30 czerwca 2011

hahahaha teraz to się mogę pośmiać bo sama też widziałam tą rozmowę :D
Tomuś przesadzasz....
ps. jeszcze żądał ode mnie żebym dała Dobi bana :D hahahaha

Sammy85
Posty: 3 (po ~122 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Sammy85
  30 czerwca 2011

to jak sie juz skarżymy na Dobrusie to zgłaszam że wymusza na mnie robienie minety :P i to prawie codziennie xD

życie jest za krótkie żeby pozwolić na to by swym zachowaniem psuli nam je inni

stvn
stvn
  30 czerwca 2011
Sammy85
Sammy85: zgłaszam że wymusza na mnie robienie minety

Popieram pomysł.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.