whitestok
whitestok
  29 grudnia 2011 (pierwszy post)

Witam, szukam jakichś ciekawych gier na PC, w które można grać w dwie osoby, mam dwa gamepady od XBOX 360 i chciałbym sobie w coś pograć z bratem. Gry piłkarskie od razu odpadają bo nie lubię :D

shinu
shinu
  29 grudnia 2011

takken na emulatorze.

Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  29 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: takken na emulatorze.

nie popieramy tu piractwa :D
Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
whitestok
whitestok
  29 grudnia 2011

tekken z psx na emu mi się nie podoba...od PS2 emu nie chce mi się marnować masę czasu na konfigurowanie i testowanie :) poza tym może coś jeszcze ktoś zna?

shinu
shinu
  29 grudnia 2011

Jazz JackRabbit 2 :P

whitestok
whitestok
  29 grudnia 2011

hehe a jeszcze coś innego? :D może jakieś samochodówki? tv mam trochę duży więc gra na podzielonym ekranie w samochodówki też powinna wyglądać ok.

MichaU
MichaU
  29 grudnia 2011

z darmowych to GTA2 po sieci :D beka kosmiczna :D stare ale jaree :P

whitestok
whitestok
  30 grudnia 2011
MichaU
MichaU:

nie musi byc darmowe :D
shinu
shinu
  30 grudnia 2011

ciii.. zaraz pseudo orginowcy wyskocza co podobno wszystko maja legalnie:P

Shaitan
Shaitan
  30 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ciii.. zaraz pseudo orginowcy wyskocza co podobno wszystko maja legalnie:P

Tu o regulamin forum chodzi ;P

A co do tematu, google nie gryzie:
http://www.google.pl/search?q=split+screen+pc&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a
whitestok
whitestok
  30 grudnia 2011
Shaitan
Shaitan: A co do tematu, google nie gryzie:

nie wszystkie gry są typu "split screen" dlatego zapytałem tutaj...

Shaitan
Shaitan: Tu o regulamin forum chodzi ;P

nie obchodzi mnie regulamin...nie piszę tutaj o piraceniu tylko pytam o tytuły gier spełniających wymagania o których wspomniałem wyżej...a to czy je kupie, czy ściągnę to już moja w tym głowa, nikogo nie proszę o pomoc w piraceniu więc nie wyskakuj mi z regulaminem.
Fazo
Fazo
  2 stycznia 2012

Masz dwa pady do xboxa 360 i chcesz grac na PC?

Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  3 stycznia 2012

Po pierwsze:

Draxiu
Draxiu: nie popieramy tu piractwa :D


Bredzisz. Emulowanie innego nosnika nie jest piractwem.

Po drugie:

Konto usunięte
Konto usunięte: tekken z psx na emu mi się nie podoba...od PS2 emu nie chce mi się marnować masę czasu na konfigurowanie i testowanie :) poza tym może coś jeszcze ktoś zna?


Nie ma czegos takiego jak emulator na PS2.
Kiedys ktos to zaprojektowal i wykonal ale nie bylo i nie ma to mozliwosci dzialania ze wzgledu na jeden malutki parametr ktorego nie ma PC :ziew:

Mozliwe ze juz do tego doszli ale z gory moge powiedziec ze potrzebowalbys MOCARNEGO sprzetu do takiej zabawy :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: hehe a jeszcze coś innego? :D może jakieś samochodówki? tv mam trochę duży więc gra na podzielonym ekranie w samochodówki też powinna wyglądać ok.


Need For Speed - 2,3,4
Mortal Kombat - Wszystkie czesci
Tekken - Wszystkie czesci
Soulcalibur czy jakos tak
Jak sie uprzesz to da sie grac we 2 w bardzo wiele gier.

A na koniec pytanie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jazz JackRabbit 2 :P


Konto usunięte
Konto usunięte: hehe a jeszcze coś innego? :D


Co ty masz kuwa do Jazz JackRabbit 2? :zonk:
Do not be sad because of people...

They will all die...
whitestok
whitestok
  3 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz dwa pady do xboxa 360 i chcesz grac na PC?

tak, co w tym złego?

Belormoroth
Belormoroth: Nie ma czegos takiego jak emulator na PS2. Kiedys ktos to zaprojektowal i wykonal ale nie bylo i nie ma to mozliwosci dzialania ze wzgledu na jeden malutki parametr ktorego nie ma PC

bzdura! przykład grania na emulatorze PS2: http://www.youtube.com/watch?v=tkxQQuVgxLo
a ulepszenie emulatora to tylko kwestia czasu...

Belormoroth
Belormoroth: ale z gory moge powiedziec ze potrzebowalbys MOCARNEGO sprzetu do takiej zabawy

o to się akurat nie martwię :)

Belormoroth
Belormoroth: Need For Speed - 2,3,4 Mortal Kombat - Wszystkie czesci Tekken - Wszystkie czesci Soulcalibur czy jakos tak

a nic nowszego nie ma?

Belormoroth
Belormoroth: Co ty masz kuwa do Jazz JackRabbit 2?

grałem w to jak byłem o jakieś 12 lat młodszy...i wystarczy, teraz szukam czegoś nowszego.

Może znacie jakieś nowe tytuły gier z możliwością grania w dwie osoby? Mam coś takiego jak Gatling Gears ale bratu nie bardzo podchodzi.
ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  5 stycznia 2012
Belormoroth
Belormoroth: Nie ma czegos takiego jak emulator na PS2. Kiedys ktos to zaprojektowal i wykonal ale nie bylo i nie ma to mozliwosci dzialania ze wzgledu na jeden malutki parametr ktorego nie ma PC Mozliwe ze juz do tego doszli ale z gory moge powiedziec ze potrzebowalbys MOCARNEGO sprzetu do takiej zabawy

przespałeś ostatnie kilka lat. - pcsx2 działa całkiem dobrze
30-50 fps(musze popracować nad kofingiem) przy lapie z i5,6gb ram i gt540m to nie jest takie strasznie mocarne:) w sumie to okolice pII955+8800gt wiec gdzie tu power:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Może znacie jakieś nowe tytuły gier z możliwością grania w dwie osoby? Mam coś takiego jak Gatling Gears ale bratu nie bardzo podchodzi.

a serie lego? klimat maja zdrowy,
albo odpalcie nesa i zapodajcie legendarne tanki tudzież contre i wieczór z głowy

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.