srebrnea
srebrnea
  18 grudnia 2011 (pierwszy post)

Siema mam taki problem.
Gdy chce zainstalowac NFS wyskakuje mi komunikat.

Tu macie filmik jak to wyglada http://www.youtube.com/watch?v=1Hc2HXvlIgI O co chodzi??

Shaitan
Shaitan
  18 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: O co chodzi??

O to, że musisz mieć w windowsie konto użytkownika z uprawnieniami administratora. Albo uruchomić to z opcją "uruchom jako administrator".
srebrnea
srebrnea
  18 grudnia 2011
Shaitan
Shaitan: O to, że musisz mieć w windowsie konto użytkownika z uprawnieniami administratora. Albo uruchomić to z opcją "uruchom jako administrator".


W filmiku specjalnie pokazalem ze uruchamiam tez jako administrator, mam jedno konto wlasnie administratora ale probowalem tez PPM i uruchom jako administrator, nie dziala
Shaitan
Shaitan
  18 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W filmiku specjalnie pokazalem ze uruchamiam tez jako administrator, mam jedno konto wlasnie administratora ale probowalem tez PPM i uruchom jako administrator, nie dziala

A, sorry, nie obejrzałem do końca.
Gra to oryginał czy pirat?
System nie zawirusowany?
srebrnea
srebrnea
  18 grudnia 2011

no wlasnie mialem pisac ze anty wirusa nie mam juz z tydzien moze byc to wina?? orginal nie torrenty..

Shaitan
Shaitan
  18 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie mialem pisac ze anty wirusa nie mam juz z tydzien moze byc to wina?

Oczywiście, że to może być właśnie tego wina. Zainstaluj już chociażby darmowego syfiastego avasta, ewentualnie też przeleć rejestr ccleaner'em.
srebrnea
srebrnea
  18 grudnia 2011
Shaitan
Shaitan: Oczywiście, że to może być właśnie tego wina. Zainstaluj już chociażby darmowego syfiastego avasta, ewentualnie też przeleć rejestr ccleaner'em.


mam nortona 360 oki dzieki bardzo pozdr
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.