DagixFire
DagixFire
  26 listopada 2011 (pierwszy post)

jak w temacie, po kolei - jak to podlaczyc, gdzie ciagnac kable i jakies rozgalezniki etc?

Shaitan
Shaitan
  26 listopada 2011

Telewizji satelitarnej nie podłącza się przez rozgałęźniki... A podłączenie jest banalnie proste, montujesz na talerzu konwerter typu twin (czyli podwójny) i jeden kabel prowadzisz do jednego dekodera, drugi do drugiego.

Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  26 listopada 2011
cytat
cytat: Do korzystania z usługi wymagany jest: 1. aktywny kontrakt z CP (bez zaległości); 2. dekoder podstawowy z kartą dekodującą; 3. dekoder dodatkowy z kartą dekodującą; 4. podłączenie obydwu dekoderów do sygnału satelitarnego. Uwaga! Obydwa dekodery muszą być wykorzystywane w obrębie jednego gospodarstwa domowego - jest to warunek poprawnego funkcjonowania usługi. Skonsultuj ze sprzedawcą możliwość podłączenia w Twoim domu obu dekoderów. Dwa dekodery mogą być podłączone do jednej wspólnej anteny przy użyciu konwertera typu "twin" lub "quad". Jeśli układ pomieszczeń w Twoim domu tego wymaga, dekodery mogą być podłączone do dwóch oddzielnych anten satelitarnych. Usługa jest obecnie dostępna w wersji Multiroom SD - dla dekoderów obsługujących standardową rozdzielczość obrazu. Jeśli Twoim podstawowym dekoderem jest dekoder HD i masz w pakiecie kanały HD - kanały na dekoderze dodatkowym dostępne będą w standardowej rozdzielczości. Multiroom HD będzie dostępny wkrótce. Okresowa aktywacja Usługi Dekoder dodatkowy z usługą Multiroom SD wymaga dokonania okresowej aktywacji przez użytkownika za pomocą karty z dekodera podstawowego. Aby dokonać aktywacji, należy w dowolnym momencie: a. wyjąć kartę z dekodera podstawowego, b. wyjąć kartę z dekodera dodatkowego, c. włożyć kartę z dekodera podstawowego do dekodera dodatkowego i poczekać, aż dekoder dodatkowy potwierdzi odblokowanie sygnału, d. włożyć odpowiednią kartę do dekodera dodatkowego oraz do dekodera podstawowego. Numer karty dekodującej dekodera podstawowego oraz dekodera dodatkowego znajdą Państwo w części A Umowy Abonenckiej oraz Protokole. Użytkownik za pomocą komunikatu na ekranie odbiornika telewizyjnego zostanie poinformowany o terminie kolejnej aktywacji dekodera dodatkowego. W przypadku niedokonania aktywacji, dostęp do programów na dekoderze dodatkowym zostanie zablokowany. Czas następnej aktywacji dekodera dodatkowego jest zmienny i zarządzany automatycznie przez system Cyfrowego Polsatu. Uwaga! Można aktywować dekoder dodatkowy w dowolnym momencie - oczekiwanie na wyświetlenie komunikatów nie jest wymagane.


dzwonisz do nich zeby aktywowali ci dekoder glowny rozmawiasz z konsultantem podajesz nr karty potem podajesz numer karty dekodera dodatkowego a dalej tak jak w cytacie powyzej
Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.