yama3
yama3
  21 listopada 2011 (pierwszy post)

Mam zamiar kupić konsole i mam pytanie co jest lepsze PS3 czy X box do tej pory miałem PS2 proszę o porady:)

Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  21 listopada 2011

ni by wiecej gier na Boxa grafika taka sama w jednej grze lepsza na Boxie w innej na ps3
Box jest tanszy

Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
Alucard
Alucard
  21 listopada 2011

Xbox live płatny, a PSN darmowy ponoć.
Ale witaj w klubie mam ten sam dylemat.

whitestok
whitestok
  21 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

PS3 jest już kilka lat na rynku więc niedługo wypuszczą coś nowego :) ale jeśli teraz miałbym kupić konsolę to tylko PS3
znajduch
znajduch
  21 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: PS3 jest już kilka lat na rynku więc niedługo wypuszczą coś nowego :)

A x360 jest od wczoraj i nie wypuszczą nic?

Konto usunięte
Konto usunięte: Xbox live płatny, a PSN darmowy ponoć.

True. Ale koszt 150 zł za rok nie jest jakiś drastycznie wysoki.

Dla mnie róznica jest tylk i wyłącznie w mozliwości odpalania kopii zapasowych nosników na konsoli. :ninja:
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  22 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam zamiar kupić konsole i mam pytanie co jest lepsze PS3 czy X box do tej pory miałem PS2 proszę o porady:)

Trochę późno na zakup konsoli, jeśli cena nie jest dla ciebie decydującym kryterium brał bym PS3, jest mniej problematyczną konsolą, posiada BlueRay, darmowe PSN i nie wspierasz monopolisty M$.
whitestok
whitestok
  22 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A x360 jest od wczoraj i nie wypuszczą nic?

na pewno coś szykują ale nie spieszą się bo i Sony nic nowego jeszcze nie dało na rynek :) poza tym Microsoft "odnowil" x360 ale moim zdaniem to tylko cisza przed burzą...
ogarniamtemat
Posty: 347 (po ~145 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 10
ogarniamtemat
  22 listopada 2011

Wiadomo, że PS 3 lepsze. Wszystko co Microsoftu to słabizna. No i płatna usługa LIVE ...

?

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  22 listopada 2011
ogarniamtemat
ogarniamtemat: Wszystko co Microsoftu to słabizna.

Bez popadania w skrajności jednak temu monopoliście sporo zawdzięczają wszyscy użytkownicy komputerów i konsol.
thesimon
thesimon
  22 listopada 2011

Musisz się zastanowić jakie exclusive danej konsoli bardziej przypadają Ci do gustu (np. Uncharted vs. Gears Of War), tak to większość gier jest wydawana na obie konsole. Jeśli jesteś zainteresowany kontrolerami ruchu to sprawdź co sprawi Ci większą frajdę.
Dostęp Live-a lub PSN-a. Live jest płatny ale roczny dostęp nie jest aż taki drogi. W PS3 PSN jest na starcie darmowy, ale możesz mieć PSN+ czyli dostęp do większej ilości rzeczy itd. (moim zdaniem bardziej opłaca się PSN)
Korzystanie z "kopii zapasowych" na PS3 jest niedostępne, natomiast na X-ie możesz z takowych korzystać. ;-)

znajduch
znajduch
  22 listopada 2011
ogarniamtemat
ogarniamtemat: Wiadomo, że PS 3 lepsze.

Jest lepsze bo...? Jesli nie masz żadnego argumentu a własne fanbojstwo to może lepiej zastanowić się 2 razy zanim się coś napisze?
yama3
yama3
  23 listopada 2011

Dzięki za rady ale mój dylemat dalej nie rozwiązany bo coś mi się zdaje że ile fanów PS3 tyle i przeciwników, a powiedzcie mi panowie czy jest jakiś fajny symulator lotu na PS? Bo na X Box juz widziałem jednego dosyć takiego.

znajduch
znajduch
  23 listopada 2011

Symulator lotów jako taki czy grę, która symulator lotów udaje. ;)

FukMe
FukMe
  23 listopada 2011

Jeden pies tak naprawde...
Grafika taka sama, swiatlo lepsze i dynamiczniejsze w X Boxie, w PS3 z kolei ostrzejszy obraz

Jezeli chodzi o Call of Duty - zdecydowanie X Box

Z reszta porownaj sobie:

xbox360

ps3

xbox

ps

Wg mnie oba systemy sa dobre, kwestia jaka gre sie odpala...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.