Jamajka101
Posty: 260 (po ~140 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Jamajka101
  3 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Witam serdecznie, mam nadzieję,że post umieszczam w dobrym dziale.

Niedawno zostawałam posiadaczką jak dla mnie super telefonu Nokii E5.
Kiedy tylko włożyłam kartę SIM z Play oczywiście dostałam sms'a z konfiguracją MMs. Wszystko byłoby ok gdyby konfiguracja zadziałała. Kilka razy sama wysyłałam sobie ją także z Internetu oraz dostawałam ją z Biura Obsługi jak i wpisywałam ręcznie podane dane przez BOK.
Żadnego rezultatu.
Zadzwoniłam do Nokii gdzie radzili ściągnąć aktualizacje oprogramowania przez OviSuite. Tak też zrobiłam. Nie działa.

Dodam, że normalnie łączę się przez sieć wlan oraz normalnie przez internet. Wszystko działa. Nie wiem czy ma to coś do rzeczy ale kiedy chce wybrać ręcznie dostępną sieć - nie ma PLAY'a!

Czy ktoś spotkał się z tym problemem?
Wiem, że brak MMS'ów to nie koniec świata (nie dla nich kupiłam ten tel) ale kurcze czemu mam ich nie mieć?!

Z góry dziękuję za jakieś wskazówki!
Pozdrawiam,

audiotechnology
audiotechnology
  4 sierpnia 2011

Nie ma opcji, żeby samemu skonfigurowac ustawienia? toz to dosłownie 3 parametry...

UndiscloseDesireS
UndiscloseDesireS
  4 sierpnia 2011
Jamajka101
Jamajka101:


Tutaj sprawdzałaś przez zdalny konfigurator, tak?
https://konfiguracja.play.pl/hsconfig/public/service.do
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma opcji, żeby samemu skonfigurowac ustawienia? toz to dosłownie 3 parametry...

Niby to proste. Koleżanka chyba próbowała na wszelkie sposoby, a że ma sieć jaką ma to nic nie poradze..
Ja osobiście nie miałem nigdy w [color=magenta]T problemu z konfiguracją zdalną, we FreeM jest jeszcze łatwiej bo w miejscu APN wystarczy wpisać freedata.pl i wszystko śmiga elegancko.
Jamajka101
Posty: 260 (po ~140 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Jamajka101
  4 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma opcji, żeby samemu skonfigurowac ustawienia? toz to dosłownie 3 parametry...

Czytanie ze zrozumieniem jest jeszcze bardziej proste więc polecam zagłębić się w treść mojego posta jeszcze raz.
casandra21
casandra21
  8 sierpnia 2011

Zanieś telefon do salonu i niech Ci ustawią. Co się będziesz sama męczyć :P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.