Jacek80
Jacek80
  8 czerwca 2011 (pierwszy post)

Właśnie trwają targi E3 w Los Angeles, gdzie zostały zaprezentowane zapowiedzi gier.
Ja wybrałem tylko 3 które mnie rajcują ze względu na jakość i sentyment ;) Może kogoś to zainteresuje. Tomb raidera i Assassina kupię na pewno :)
Polecam oglądać w jakości HD i przy włączonych głośnikach

Tomb Raider 9 - TRAILER oraz GAMEPLAY

Assassin's Creed Revelations - TRAILER

Duke Nuke Forever - to już pewnie pamiętają tylko weterani jak ja ;) TRAILER

Jestem ciekaw Waszych opini albo innych fajnych tytułów :)

whitestok
whitestok
  9 czerwca 2011

z tych tytułów to tylko Assassin's Creed Revelations pewnie będzie ciekawy, ale najpierw chcę dokończyć dwójkę tylko troche czasu i chęci brak na granie :D

Tomb Raider? nigdy nie jarał mnie ten tytuł szczerze mówiąc :)

Duke Nukem? kiedyś chętnie sobie w to grałem ale najnowsza część nie wydaje się być zbyt wciągająca więc pewnie nawet sobie tego nie ściągnę hehe nie wspominając już o zakupie :D

Jacek80
Jacek80
  9 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tomb Raider? nigdy nie jarał mnie ten tytuł szczerze mówiąc :)

Mam wszystkie części i będę miał następne :D Tomb Raider 1 to była chyba pierwsza przygodówka w jaką grałem jeszcze na procku 166MHz :)

Konto usunięte
Konto usunięte: ale najnowsza część nie wydaje się być zbyt wciągająca

fakt... grafika nie powala, ale to też była jedna z pierwszych rozwalanek w jakie grałem ;P
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  9 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tomb Raider 9

kultowa gra,lara croft znowu w akcji,jacek wiesz że już są jej nowe przygody-lara croft underwold i jeszcze jakaś najnowsza wyszła jak sobie przypomnę to wpisze :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Assassin's Creed Revelations -

jedna z niewielu gier która mnie po prostu niewciągneła ...ale zależy co kto lubi ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Duke Nuke Forever - to już pewnie pamiętają tylko weterani jak ja ;)


duke już zasługuje na miano klasyki ,ale sądząc po wymaganiach to według mnie powinna mieć wyższe:)
whitestok
whitestok
  9 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: fakt... grafika nie powala, ale to też była jedna z pierwszych rozwalanek w jakie grałem ;P

nie chodzi mi o grafikę tylko o to co się w grze dzieje...przejadły mi się tego typu gry już dawno i może dlatego nie będę czekał na DNF

Konto usunięte
Konto usunięte: jedna z niewielu gier która mnie po prostu niewciągneła ...ale zależy co kto lubi ;)

a w którą część grałeś, że Cię nie wciągnęła? tylko szczerze
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  9 czerwca 2011

jedynka :)

whitestok
whitestok
  9 czerwca 2011

hehe to zagraj sobie w dwójkę :) szczerze mówiąc Assassin's jedynka to kaszana...mnie też nie wciągnęła ani trochę ale za to od dwójki to się oderwać nie mogłem :) polecam

Jacek80
Jacek80
  9 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze jakaś najnowsza wyszła jak sobie przypomnę to wpisze

Lara Croft and the Guardian of Light - trochę inaczej jest zrobione ale też nie jest złe ;)
MuchaNaPlecach
Posty: 40 (po ~247 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
MuchaNaPlecach
  9 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Assassin's Creed Revelations

i zacząłem się zastanawiać czy w intro to CGI czy aktorzy >.>
jestemZDZICH
jestemZDZICH
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Revelations

Dlaczego brakuje mi dopisku the last? :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Tomb Raider 9

zapowiada się niezły survival

Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem ciekaw Waszych opini albo innych fajnych tytułów :)

TESV:Zakochany:
ME3:Tak:
TWII:AOTK x360 i pytanie czy będzie tak samo komiczna premiera.
Czyli w sumie 3 najważniejsze tytuły RPG tego roku o ile z tesem wiedzmin na pewno ma szanse o tyle popularność ME jest za duża zeby okazał się rpg roku.
co jeszcze
Battlefiled 3 vd COD:MW3
i tak patrząc na nową zeldę aż myśle o zakupie wii:and:
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  12 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem ciekaw Waszych opini albo innych fajnych tytułów :)

Nowe Wii zapowiada się ciekawie ale czy nie wyjdzie za późno zbyt blisko premier następnej generacji konsol Sony i Microsoftu?
Z gier to tylko Battlefield 3, zapowiada się na godną kontynuację drugiej części, będę musiał wymienić kartę graficzną. :(
jestemZDZICH
jestemZDZICH
  12 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zbyt blisko premier następnej generacji konsol Sony i Microsoftu?

Coś przegapiłem z e3?
Poza tym wii jest marką samą dla siebie i nawet jeżeli tylko wii kupią posiadacze starszej wersji bedzie sukces:)
jestemZDZICH
jestemZDZICH
  12 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ME3

2012:zonk:ne sobie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.