LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  17 maja 2011 (pierwszy post)

Tak jak w temacie. Laptop jest nowy - ma jakieś 3 miesiące ale niestety siostra zgubiła kartę gwarancyjna.

Od jakiegoś czasu na ekranie widać tak jakby szum. Da się z niego korzystać ale oczy bolą.
Podłączałem laptopa do TV za pomocą kabla hdmi i obraz był normalny - dlatego wnioskuje, ze matryca jest kaput.

Az się boje zapytać ale jak myślicie - jaki może być koszt wymiany? Dodam, ze jest to ledowa matryca full hd o przekątnej 18,4". :/

ps. Przepraszam za braki polskich znaków w niektórych miejscach - niemiecka klawiatura a słownik nie zawsze dobrze podpowiada.

piromek
piromek
  17 maja 2011
LouisVanGaal
LouisVanGaal: Az się boje zapytać ale jak myślicie - jaki może być koszt wymiany? Dodam, ze jest to ledowa matryca full hd o przekątnej 18,4". :/

wymienialem matryce jakies 2msc temu, zaplacilem 350 zl wraz z wymiana
mialem gorszy problem bo moja matryca swietlowka hd, musieli ja sprowadzac specjalnie
a to ze masz LED to na plus bo ich jest najwiecej w serwisach
jezeli kupisz matryce w serwisie w ktorym beda Ci wymieniac matryca to zazwyczaj oni juz w gratisie montuja, czas trawania wymiany to gdzies kolo 30minut
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.