Bittix
Bittix
  15 maja 2011 (pierwszy post)

Czy może ktoś wie czy można grać np W Sega Rally na Joypadzie"? Czy tylko wybrane gry mają opcje joysticka?
Bo nie wiem czy kupić,a jak kupie nie chce się rozczarować że grać nie mogę w gry które mi się podobają.

Jacek80
Jacek80
  15 maja 2011

pobierz z neta demo gry i będziesz wiedział ;)

whitestok
whitestok
  16 maja 2011
Bittix
Bittix: Czy może ktoś wie czy można grać np W Sega Rally na Joypadzie"? Czy tylko wybrane gry mają opcje joysticka? Bo nie wiem czy kupić,a jak kupie nie chce się rozczarować że grać nie mogę w gry które mi się podobają.

powinno się dać ponieważ gra Sega Rally była robiona z myślą o konsolach, więc wersja PC powinna mieć możliwość podłączenia gamepada, poza tym 99% gier ma taką możliwość.
Co do gamepada to proponuję XBOX 360 Controller For Windows

sam takiego używam i jestem bardzo zadowolony, namówiłem też kilku znajomych i też nie narzekają :)
Bittix
Bittix
  16 maja 2011

JA chce pograć Need For Speeda jedną czesc i Sega Rally i do tego chce kupić pada za 20zł.Bo nie będe grał naokrągło,a jak się zepsuje nie będzie szkoda go.

Shaitan
Shaitan
  16 maja 2011
Bittix
Bittix: chce kupić pada za 20zł

Lepiej od razu wywal tą kasę do kosza/na ulicę, na to samo wyjdzie. Na takim badziewiu pograsz godzinę max... O ile w ogóle pograsz...
Krzych
Krzych
  17 maja 2011
Shaitan
Shaitan: pograsz godzinę max...

Nie gadaj ,za czasów pegazusa kleiło się takie joysticki nad palnikiem:D smigały jak nowe ,do czasu kolejnej furii przy mario :rotfl:
whitestok
whitestok
  17 maja 2011
Krzych
Krzych: Nie gadaj ,za czasów pegazusa kleiło się takie joysticki nad palnikiem:D

hehe u mnie padała elektronika albo kable :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.