sandaczowysandacz
sandaczowysandacz
  23 września 2010 (pierwszy post)

Sprzedam gotową pracę licencjacką z historii na tematy dotyczące krajów europejskichw latach 90tych. Była ona nie używana , lecz bardzo wysoko oceniona przez promotora. Sprzedaję, gdyż zmieniłam lekko temat i musiałam pisać pracę od nowa na innych danych. Praca ma ok. 50 stron. (zawarte są przypisy, bibliografia+spis treści+spis tabel+wstep+podsumowanie+rozdziały). Cena: 400zł-600zł do negocjacji. Więcej szczegółów na maila.

Sprzedam gotową pracę z turystyki i rekreacji dotyczącą opisu atrakcji turystycznych w wybranym państwie europejskim i zastosowanym w nim marketingiem . Praca może pełnić funkcję pracy zarówno bardzo rozszerzonej licencjackiej bądź magisterskiej. Ma ponad 80 stron. Bardzo wysoko oceniona przez promotora. Użyta raz. Istnieje możliwość wprowadzenia poprawek na życzenie. Zawarta jest bibliografia, spis tabel, spis tresci, wstep, podsumowanie, i konkretne rozdzialy. Praca bardzo ciekawa. Cena: 600zł-800zł do negocjacji. Więcej szczegółów na maila.

Sprzedam gotową pracę licencjacką z socjologii na temat sondaży. Ma ponad 60 stron. Bardzo ciekawa i wysoko oceniona przez promotora. Nie była użyta ani razu. Ponieważ osoba, dla której ona była przeznaczona rozmyśliła się. Cena:400zł-600zł do negocjacji. Więcej szczegółów na maila.

Sprzedam pracę OPRACOWANIE MERYTORYCZNO-METODYCZNE
DO PRZEDMIOTU dla studium kosmetycznego. Jest to praca przygotowana pod pracę dyplomową – końcową. Zawiera blisko ponad 40 stron, bibliografię, spis treści, plany dydaktyczne, konspekty lekcji itp. . Więcej szczegółów na maila. Cena: 300-400zł do negocjacji.

Sprzedam pracę dotyczącą zarządzania firmą. Temat : OUTSOURCING. Praca jest poparta gotowym przykładem wziętym z życia. Składa się z ponad 16 stron. Cena 200zł do negocjacji. Nigdy nie używana, jedynie zaprezentowana słownie podczas gali rozdania świadectw. Polecam!!!

Praca na temat: „Czy Internet uzależnia” do sprzedania. Na ponad 6 stron, + bibliografia, spis treści, plan. Cena 50-80zł do negocjacji. Użyta raz na języku polskim.

Do sprzedania praca na temat: Rozwój reklamy internetowej w Polsce w latach 1990-2009. Do pracy dołączone jest 6-7 stron wykresów. Cała praca ma ok. 12 stron A4. Bardzo ciekawie napisana. Nigdzie nie publikowana. Zawiera bibliografię. Cena: 100-120zł do negocjacji.

Do sprzedania praca na temat Unii Europejskiej, jej funkcjonowania, podstawowych zadań, celów , organizacji, itp.. Nigdzie nie publikowana, oryginalna. Na ponad 7 stron + bibliografia. Cena 60-80zł do negocjacji.

sandaczowysandacz
sandaczowysandacz
  23 września 2010

mail: sandaczsandacz@o2.pl

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.