niedzielaxxx2
Posty: 51 (po ~251 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
niedzielaxxx2
  10 lipca 2010 (pierwszy post)

Witam wszystkich:) Musze wybrać sie na studia do szkoly prywatnej na ... i własnie nie wiem na co:P Może być cos medycznego lub coś w tym stylu i co byscie mi doradzili. Szkola musi byc w Krakowie. Jesli ktos się gdzies wybiera do Krakowa to niech pisze gdzie bo mam już taki metlik w glowie że sam nie wiem gdzie iśc i może mi się coś nasunie fajnego dzieki wam:)

TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  10 lipca 2010

Może Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego?
Tutaj masz stronę:
http://www.ka.edu.pl/
Jeśli interesuje Cię coś medycznego to poszukaj na wydziale Zdrowia i Nauk Medycznych.

vipblack66
Posty: 11 (po ~259 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 15
vipblack66
  10 lipca 2010

Kierunki medyczne

ANALITYKA MEDYCZNA
FARMACJA
FIZJOTERAPIA
KOSMETOLOGIA
LEKARSKI
PIELĘGNIARSTWO
POŁOŻNICTWO
STOMATOLOGIA
ZDROWIE PUBLICZNE
DIETETYKA
WETERYNARIA
RATOWNICTWO MEDYCZNE

ida89
ida89
  10 lipca 2010

a znacie jakies prywatne studia w łódzi??????????????????
najleopiej zeby byly jakies medyczne:)))

Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  11 lipca 2010
niedzielaxxx2
niedzielaxxx2: Witam wszystkich:) Musze wybrać sie na studia do szkoly prywatnej na ... i własnie nie wiem na co:P Może być cos medycznego lub coś w tym stylu i co byscie mi doradzili. Szkola musi byc w Krakowie. Jesli ktos się gdzies wybiera do Krakowa to niech pisze gdzie bo mam już taki metlik w glowie że sam nie wiem gdzie iśc i może mi się coś nasunie fajnego dzieki wam:)

Musisz isc na to co Chcialabys w zyciu robic a nie ze my mamy ci doradzic bo pzoniej co nie bd miala z tego przyjemnosci:)
Unexpected
Unexpected
  12 lipca 2010

A sama nie wiesz nawet co chcesz w zyciu robic ...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.