JestemLegalna
JestemLegalna
  30 czerwca 2010 (pierwszy post)

Czy na rozszerzeniu do zdania też potrzeba 30%?
Mają 36% czyli (na rozszerzenie powtarzam) zdało się Wos czy nie? Bo się połapać w tym od rana nie mogę.

bellemadone
bellemadone
  30 czerwca 2010

a nie dostałaś świadectwa?
oczywiście, że tak. ;)

Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  30 czerwca 2010
JestemLegalna
JestemLegalna: Czy na rozszerzeniu do zdania też potrzeba 30%? Mają 36% czyli (na rozszerzenie powtarzam) zdało się Wos czy nie? Bo się połapać w tym od rana nie mogę.

W kazdej maturze 30 to zdanie;)
kuba92762
kuba92762
  30 czerwca 2010
JestemLegalna
JestemLegalna: Mają 36% czyli (na rozszerzenie powtarzam) zdało się Wos czy nie? Bo się połapać w tym od rana nie mogę.

No ja mam tyle w sumie i zdalem:woot:
ZagUbiOona
ZagUbiOona
  30 czerwca 2010

zdałaś.
ja zdałam na 58 % - także, szału ni ma :and:

Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  30 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: zdałaś. ja zdałam na 58 % - także, szału ni ma

A ja załuje bo w ogole nie wzielam wosu:P
julCiak69
julCiak69
  30 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja zdałam na 58 % - także, szału ni ma
59% mam, więc wiesz. :D tylko, że ja pisałam podstawę. :ninja:
ZagUbiOona
ZagUbiOona
  1 lipca 2010
Kingusia
Kingusia: A ja załuje bo w ogole nie wzielam wosu:P

wos rozszerzony 'zagiął' mnie tymi afrykanskimi konfliktami :ninja:

julCiak69
julCiak69: 59% mam, więc wiesz. :D tylko, że ja pisałam podstawę.

ha, rozszezrzony liczy się co najmniej x 2 :ninja: ;P
91kasia
91kasia
  1 lipca 2010
julCiak69
julCiak69: że ja pisałam podstawę.

ja też pisałam podstawę... z zawrotami głowy, niskim ciśnieniem i blada jak ściana, że aż komisja ciągle mnie obserwowała czy nie padne xD
julCiak69
julCiak69
  1 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ha, rozszezrzony liczy się co najmniej x 2
nie wiedziałam o tym. :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja też pisałam podstawę... z zawrotami głowy, niskim ciśnieniem i blada jak ściana, że aż komisja ciągle mnie obserwowała czy nie padne xD
ja siedziałam do końca, jakoś nie miałam problemów ze zdrowiem na maturach. :lol: tylko na próbnym polskim tak źle się czułam, że non-stop się podpierałam, żeby nie paść. ale maj był w miarę udany :) odpowiednia pogoda, aby pisać - przynajmniej u mnie ;)
pijana
pijana
  1 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ha, rozszezrzony liczy się co najmniej x 2 ;P

Niekoniecznie ;] Zależy od uczelni. Może np. liczyć się razy 1, a podstawa razy 0.5.
TequilaSunrise
TequilaSunrise
  1 lipca 2010
JestemLegalna
JestemLegalna: Mają 36% czyli (na rozszerzenie powtarzam) zdało się Wos czy nie?

skoro dostałaś świadectwo to zdałaś.
wszystkie przedmioty zalicza 30%, nie ważne czy na podstawie czy na rozszerzeniu.
91kasia
91kasia
  1 lipca 2010
julCiak69
julCiak69: jakoś nie miałam problemów ze zdrowiem na maturach.

ja ostatnio bardzo mocno reaguje na spadek ciśnienia a na dodatek dostałam okres tego dnia...
wstalam z łożka i od razu ciemno przed oczami xD wziełam jakies krople i troche pomogło... na sale weszłam w ostatnim momencie xD
ZagUbiOona
ZagUbiOona
  1 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Niekoniecznie ;] Zależy od uczelni. Może np. liczyć się razy 1, a podstawa razy 0.5.

no wiadome, ale zawsze korzystniej się na 'tym' wychodzi ;)
julCiak69
julCiak69
  1 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja ostatnio bardzo mocno reaguje na spadek ciśnienia a na dodatek dostałam okres tego dnia... wstalam z łożka i od razu ciemno przed oczami xD wziełam jakies krople i troche pomogło... na sale weszłam w ostatnim momencie xD
ja dostałam okres dzień po ostatniej maturze, po ustnym polskim, który był 20maja. :lol: to był jeden plus ;> ale żyłam prawie pod koniec w stresie, bo nie bardzo wiedziałam, kiedy będzie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.