IvanQ
IvanQ
  17 czerwca 2010 (pierwszy post)

Witam. ;)

Wiek koś może jak napisać takie podanie, albo czy ma ktoś taki wzór? i co muszę tam napisać?
byłem w sekretariacie, ale nie jestem pewien tego co mi powiedzieli albo nie zrozumiałem za bardzo ;p
więc jak by ktoś wiedział to proszę bardzo o pomoc ;]

Dziękuję.

charlotty
charlotty
  17 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiek koś może jak napisać takie podanie, albo czy ma ktoś taki wzór? i co muszę tam napisać?


nie miałam nigdy przyjemnosci pisać takiego podania :mrgreen:
OwocowoKolorowox3
OwocowoKolorowox3
  17 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiek koś może jak napisać takie podanie, albo czy ma ktoś taki wzór? i co muszę tam napisać? byłem w sekretariacie, ale nie jestem pewien tego co mi powiedzieli albo nie zrozumiałem za bardzo ;p więc jak by ktoś wiedział to proszę bardzo o pomoc ;] Dziękuję.

Pod Tobą jest dokładnie taki sam temat. :and:

I "Flo" napisała przykładową treść, jaka powinna zostać zawarta w podaniu.
IvanQ
IvanQ
  17 czerwca 2010

no ale tam było podanie o komis...

Flo
Flo
  17 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no ale tam było podanie o komis...

no to napisz "zwracam się z uprzejmą prośbą o możliwość powtarzania klasy takiej i takiej sratatata prośbę swoją motywuję tym i tym" albo zadzwoń do sekretariatu i zapytaj
Konradziq
Konradziq
  17 czerwca 2010
Flo
Flo: albo zadzwoń do sekretariatu i zapytaj

Problem w tym, że już był, ale nie do końca zrozumiał :ninja:.

W takim podaniu warto dodać informację, że się przyłoży do nauki i zrobi co tylko można, by nie popełnić drugi raz tego samego błędu (czy coś takiego).
Flo
Flo
  17 czerwca 2010
Konradziq
Konradziq: Problem w tym, że już był, ale nie do końca zrozumiał .

no to jak był i nie zczaił to jak zadzwoni to nie będą wiedzieli, że to on, więc nie musi się wstydzić i może o wszystko wypytać :ziober2:
IvanQ
IvanQ
  17 czerwca 2010

okay, napisałem już, myślę że źle nie będzie ^^,
dzięki wszystkim ;]

IvanQ
IvanQ
  17 czerwca 2010

a jeszcze jedno takie pytanko, to miało być napisane jako JA czyli w swoim imieniu a rodzic tylko ma się podpisać ?

KiwiLattina
KiwiLattina
  17 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a jeszcze jedno takie pytanko, to miało być napisane jako JA czyli w swoim imieniu a rodzic tylko ma się podpisać ?

Raczej podpisujesz się jako Ty, bo to Ty zwracasz się z prośbą o powtarzanie klasy, a nie kto inny. W większości szkół tak jest. Nawet nie wiem, czy nie w każdej.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.