domoknokomputer
domoknokomputer
  9 czerwca 2010 (pierwszy post)


W Internecie istnieją takie firmy, które płaca za oglądanie reklam. Zazwyczaj w dolarach. Pieniądze można potem przelać na konto internetowe PayPal albo AlertPay. A potem zapłacić za przedmioty w eBuy, gpotato, itd. Można również przelać na konto w polskim banku.
Każdego dnia możesz zarobić np. 0,3 $. (Klikając w 30 reklam w róznych firmach), ale gdy wciągniesz więcej ludzi do rejestracji (np 10 osób - poleconych) będziesz mógł zarabiać dziennie nawet kilka dolarów.
Zarobek nie jest duży ale dziennie na klikanie w te raklmy poświeca sie 5 minut, co daje ok 20zł/1h, jak masz poleconych to nic nie musisz robic a kasa sama przychodzi na Twoje konto.
Wystarczy założyć konto w banku internetowym www.AlertPay.com lub (i) www.PayPal.pl

Oraz zarejestrować się tam (przy rejestracji nie wpisywać polskich znaków, ważny jest podany e-mail !!!, którego potem użyjesz przy rejestracji na buxach.

Gdy kreator rejestracji zapyta się o karty kredytowe to nie musisz nic robić. Potem tylko sprawdź swój e-mail oraz potwierdź rejestrację klikając na link, który przesłali.

Następnie wejdź na takie strony (moim zdaniem najlepsze, tych firm, które płaca za klikanie)

Do rejestracji w nich musisz mieć założony email z http://hotmail.com, http://gmail.com albo z jakiegoś zagranicznego serwera, jak nie masz to załóż, to proste jak budowa cepa:P (rejestracja po polsku)
Jak masz e-mail'a z polskiego servera (np wp.pl interia.pl op.pl .....) to nie będą dochodziły do Ciebie e-maile z buxów. (to się tyczy tylko Neobux) AlertPay email podajesz taki jaki masz, on może być w polskiego servera.

Lista firm: (Kliknij w baner aby się zarejestrować.)


http://www.neobux.com/?r=imatix - Super firma!!! Klik: 0,01$ Polecony: 0,005$ Reklam: 4 Minimum: 2-3-5-10$ Czas wyplaty: INSTANT Bezsprzeczny lider w PTC. (do rejestracji wymagany email z hotmail.com albo gmail.com)


http://centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=imatix Najlepsza polska firma i zarazem najbardziej godna zaufania. Płacą również za czytanie e-maili. - Klik: 0,01 PLN Czytanie meili 1-4 gr Dziennie po 7 reklam Minimum: 30 PLN Czas wyplaty: 7 dni Wypłata na: AlertPay, PayPal lub na konto w banku.

http://imperiumreklamy.com/pages/index.php?refid=imatix Admin ten sam co z Centrum Reklamy, wiec firma godna zaufania. Płacą również za czytanie e-maili. - Klik: 0,005-0,01 PLN Czytanie meili 1-4 gr Dziennie po 12 reklam Minimum: 15 PLN Czas wyplaty: 7 dni Wypłata na: AlertPay, PayPal lub na konto w banku.

http://www.neoclix.net/?ref=imatix - Klik: 0,01$ Polecony: 0,005$ Reklam: 4 Minimum: 2-3-5-10$ Czas wyplaty: INSTANT Wypłata na: AlertPay lub Paypal

https://www.palmbux.com/register.php/imatix.html - Klik: 0,008$ Polecony: 0,004$ Reklam: 5 Minimum: 2-4$ Czas wyplaty: INSTANT Wypłata na: AlertPay lub Paypal

A tam zarejestruj się i podaj jako Referral imatix (o ile już nie jest wpisane, wtedy ja dostane bonusy, a Ty nic nie stracisz, z góry dzięki ^^)
Oraz podaj e-mail który sie podawało przy rejestracji na PayPal(AlertPay). Potem wejdz na swoja skrzynkę e-mail i sprawdzić czy nie ma e-maila od Buxa, wtedy potwierdź rejestrację.

Dowód przelewu pieniędzy z konta w banku AlertPay do konta w Polskim banku.
alertpayNastępnie zaloguj się na te strony.

Wpisz Login, hasło oraz kod bezpieczeństwa podany obok.
Kliknij na Surf Ads (Viev Ads albo Viev Advertisments) A potem w te linki, które się pojawią;. Każda strona musi być włączona 20-30 sec, po czym za każdą dostaniesz 1 - 1,5 centa.

Gdy już uzbierasz 5$ lub 10$ (zależy od firmy) to będziesz mógł przelać je na AlertPay.com albo na PayPal.pl klikając na My Account a następnie convert Cash. Gdy będziesz je miał już w banku AlertPay to w zakladce Withdraw potem Electronic Funds i Bank transfer i wypłacasz do polskiego banku. Tylko przed tym musisz dodać swój bank do listy banków na AlertPay.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.