pijana
pijana
  11 kwietnia 2010 (pierwszy post)

Witam, w tym roku wybieram się na studia, interesuje mnie Zarządzanie nieruchomościami lub Gospodarka Nieruchomościami, koniecznie w Krakowie. Jak na razie jedyną uczelnią jaka mnie zainteresowała jest Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.
1. Czy ktoś z Was / Waszych znajomych studiuje na tej uczelni ? Jeśli tak proszę o opinie.
2. Czy znacie inne krakowskie uczelnie proponujące ten kierunek ? Interesują mnie studia stacjonarne (dzienne), mogą być płatne lub bezpłatne.
Z góry dzięki za odpowiedzi.

PS Wiem, że są Google, tam również szukam, jednak jeśli ktoś ma coś do powiedzenia na ten temat to proszę o wypowiedź.

aumbae
aumbae
  11 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ktoś z Was / Waszych znajomych studiuje na tej uczelni ? Jeśli tak proszę o opinie.

też myślę o tej uczelni...
generalnie z opinii średnio.
często określana mianem KSW[kup se wykształcenie]....

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy znacie inne krakowskie uczelnie proponujące ten kierunek ? Interesują mnie studia stacjonarne (dzienne), mogą być płatne lub bezpłatne.

na AGH powinno coś być.
pijana
pijana
  11 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: też myślę o tej uczelni... generalnie z opinii średnio. często określana mianem KSW[kup se wykształcenie]....

Albo kur*a same wydatki xD No tak już jest, prywatna szkoła to wiadomo, że się płaci i że jest luźniej... A złe opinie słyszę też, ale nie od osób które tam studiują. Myślę też o WSEI.
Konto usunięte
Konto usunięte: na AGH powinno coś być.

No właśnie jest samo zarządzanie, nie ma specjalizacji o nieruchomościach, a na tym mi zależy...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.