ZiArO1990
Posty: 63 (po ~152 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
ZiArO1990
  25 marca 2010 (pierwszy post)

Witam wszystkich.

Otóż mam taki problem i postanowiłem, poprosić was o pomoc.
Niestety czas się kończy a wszkole już scigają o bibliografie;/
Musze ją jak najszybciej napisać , ale problem tkwi w tym że niewiem kompletnie jak się za nią zabrać;/ Pewnie napiszecie mi zaraz że pełno informacji jest na www , google , lecz po przeczytaniu tego nieabardzo mi to jakoś uświadamia.
Prosze o jakieś przykłady, albo jak wy byscie to napisali.

Mój temat brzmi.... ,, Wpływ miłości na losy człowieka. Rozpatrz problem na przykładach wybranych bochaterów Literackich różnych epok,,

Wbrałem te 3 Ksiązki:

1.Romeo iJulia
2.Spóźnieni kochankowie
3.Cierpienia młodego Wertera

Hmmm jak teraz napisać bibliografie do tych utworów dodam że praca po prostu napisana była kilka lat temu. Lecz bibliografi niemiałem do niej. Więc zbytnio nieweim jak napisać te podmiotu literatury itp.

Prosze o pomoc

M@de By /Zi@ro//

AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  25 marca 2010
ZiArO1990
ZiArO1990: Hmmm jak teraz napisać bibliografie do tych utworów dodam że praca po prostu napisana była kilka lat temu. Lecz bibliografi niemiałem do niej. Więc zbytnio nieweim jak napisać te podmiotu literatury itp

wybierz sie do biblioteki ksiazke do reki i piszesz!

praca gotowa! i nawet bibliografi nie napiszesz?
wstyd!wstyd!
ZiArO1990
Posty: 63 (po ~152 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
ZiArO1990
  25 marca 2010

Prosiłem o pomoc a nie morały prawić . Jeden jest dobry z tego drugi z tamtego. Więc o co się rozchodzi? niechcesz pomóc to po co spamujesz??

M@de By /Zi@ro//

fenacious
fenacious
  26 marca 2010

pytasz tylko o bibliografię czy cały ramowy plan?

w bibl. umieszczasz:
literaturę podmiotu - tytuły ksiazek + autorow dziel, ktore uzywasz do prezentacji. miejsce i data wydania + isbn.
literature przedmiotu - tytuly i autorow ksiazek ktore pomogly Ci w napisaniu pracy. jakies opracowania naukowe, slowniki etc. + data wydania i isbn albo numery stron z ktorych korzystasz.

wszystko piszesz w porzadku alfabetycznym, zaczynajac od nazwiska autora.

shamaramorgan
shamaramorgan
  26 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: pytasz tylko o bibliografię czy cały ramowy plan? w bibl. umieszczasz: literaturę podmiotu - tytuły ksiazek + autorow dziel, ktore uzywasz do prezentacji. miejsce i data wydania + isbn. literature przedmiotu - tytuly i autorow ksiazek ktore pomogly Ci w napisaniu pracy. jakies opracowania naukowe, slowniki etc. + data wydania i isbn albo numery stron z ktorych korzystasz. wszystko piszesz w porzadku alfabetycznym, zaczynajac od nazwiska autora.

no właśnie, ale standardy układa szkoła, ewentualnie polonista.
U mnie na przykład nr ISBN nie był potrzebny.

Najlepiej przejdź sie do polonisty i zapytaj jakie on ma wymagania co do bibliografii.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.