OluSsSs900
OluSsSs900
  11 grudnia 2009 (pierwszy post)

Mam problem... mam do napisania prospekt hotelu .. ale w ogóle niewiem jak sie za to zabrac? wiecie mzoe jak to napisac?

Fieska
Fieska
  11 grudnia 2009
www.google.pl nie gryzie. wystarczy głową ruszyć, ale widzę, że wy na tym forum nie macie mózgu.

http://www.werbestudio-held.de/held_neu/gastro_bildershow/gastro_pdfs/happingerhof_A4_prospekt.pdf

tutaj masz przykład.
OluSsSs900
OluSsSs900
  11 grudnia 2009

no Ciebie pogryzły ;]] bo szukałam po necie a w tym linku są usługi gastronomiczne. A jest róznica pomiedzy hotelem a cześcia wydzielona hotelu czyli gastronomią ;]]

Fieska
Fieska
  11 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no Ciebie pogryzły ;]] bo szukałam po necie a w tym linku są usługi gastronomiczne. A jest róznica pomiedzy hotelem a cześcia wydzielona hotelu czyli gastronomią ;]]


haha to pocałuj psa w dupę i szukaj sobie w takim razie sama :ninja: . skoro nie masz już mózgu to nie dziwię się, że nie potrafisz na podstawie tego, stworzyć prospekt hotelu
OluSsSs900
OluSsSs900
  11 grudnia 2009

sory jest i wielkie dzienki. W googlach szukałam ale tego nie miałam. I nie musisz od razu mówić że mi sie nie chche ruszyć głową bo sami dobrze wiemy jakie ściemy walą inni na stronach a my to podświadomie ściagamy ;] Pozdrawiam

OluSsSs900
OluSsSs900
  12 grudnia 2009

w mózgu to ty masz tyle na ile piszesz zdania ;]] zanim zaczniesz oceniać spójrz na siebie ;)

Kandaules
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.