rockowiec666
rockowiec666
  19 września 2009 (pierwszy post)

Sie ma Wam ludzie. W tym roku ukończę licuem (chyba). Mam nadzieję, że zdam maturę (ach.. ta matematyka) i chciałbym studiowac "Historię specjalność archiwistyka i zarządzanie dokumentacją.", na UAM-ie w Poznaniu. Wie ktoś może ile osób jest chętnych na ten kierunek? I przede wszystkim jakich przedmiotów trzeba się "uczyc" na tym kierunku?? :) Będę wdzięczny za pomoc albo chociaż za przesłanie linków do stron, gdzie można by znaleźc odpowiedzi na me pytania bo ja jakoś szukam, ale nie znajduję.. :-/
Pozdrwiam! ;)

malatynka1990
malatynka1990
  19 września 2009

proponuję wejść na forum tego kierunku na nk i tam poczytać , tutaj raczej może być ci ciężko znaleźć kogoś kto studiuje ten kierunek na tej uczelni :)

ChceCieZgwalcicJuz
ChceCieZgwalcicJuz
  19 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Sie ma Wam ludzie. W tym roku ukończę licuem (chyba). Mam nadzieję, że zdam maturę (ach.. ta matematyka) i chciałbym studiowac "Historię specjalność archiwistyka i zarządzanie dokumentacją.", na UAM-ie w Poznaniu. Wie ktoś może ile osób jest chętnych na ten kierunek? I przede wszystkim jakich przedmiotów trzeba się "uczyc" na tym kierunku?? :) Będę wdzięczny za pomoc albo chociaż za przesłanie linków do stron, gdzie można by znaleźc odpowiedzi na me pytania bo ja jakoś szukam, ale nie znajduję.. :-/ Pozdrwiam! ;)

a nie lepiej zadzwonić na tą uczelnie ?
margotka
margotka
  19 września 2009

sa jeszcze inforatory.. ana strnie uczelni podają ilu było chętnych w poprzednim roku...

na historii jest sporo zakuwania... jesli kochasz czytać to sobie poradzisz... jeśli nie masz dobrej pamięci to odradzam:)

rockowiec666
rockowiec666
  20 września 2009
margotka
margotka: na historii jest sporo zakuwania... jesli kochasz czytać to sobie poradzisz... jeśli nie masz dobrej pamięci to odradzam:)


Może czytania aż nie kocham, ale wolę je od liczenia jakiś cyfr, liczb, przekształcania wzrów.. :)
YesYouCanKissMyAss
YesYouCanKissMyAss
  20 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: "Historię specjalność archiwistyka i zarządzanie dokumentacją.", na UAM-ie w Poznaniu. Wie ktoś może ile osób jest chętnych na ten kierunek?

Hmn. wydaje mi się, że historia nie jest tak oblegana, więc z dostaniem się może nie będzie problemu.. :woot:
pod warunkiem nieźle zdanej matury ;p
ale są jeszcze zaoczne :ninja:
xXxMialek88xXx
xXxMialek88xXx
  20 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wydaje mi się, że historia nie jest tak oblegana

Jest duzo obleganych kierunkow z nazwą humanistyczną.

Konto usunięte
Konto usunięte: UAM-ie w Poznaniu

joł :rock:

Konto usunięte
Konto usunięte: rockowiec666

zadryndaj i się dowiedz, albo swoja droga tez nie masz wielkich kilometrów na Uam wiec najlepiej tam pojedz
rockowiec666
rockowiec666
  20 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: albo swoja droga tez nie masz wielkich kilometrów na Uam wiec najlepiej tam pojedz


Chyba tak zrobię ;)
Uruchomię moją karocę i zobaczę co jak i gdzie i za ile i po co i czy z sensem.. :]
Nie ma jak to kontakt Face to Face :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.