xXxAgusiaNMLxXx
xXxAgusiaNMLxXx
  7 września 2009 (pierwszy post)

hej sprawa jest taka, od pazdziernika ide na studia i wyglada na to ze bede musiala opuscic pierwszy zjazd :/ nic pewnego jeszcze ale na to sie zanosi :/
i moje pytanie jest takie co sie robi przewaznie na takim pierwszym zjezdzie? jakies sprawy organizacyjne czy od razu przechodiz sie do rzeczy? bo martwie sie ze juz na smaym staracie bede miala duze zaleglosci :/

i w ogóle biore pod uwage przeniesienie sie na dzienne po 1 semestrze, wiecie moze jakie trzeba mniej wiecej spełniac wymagania do tego na UWMie w olsztynie? na czym to polega mniej wiecej, praktykowal to juz ktos? ;)
pozdro iz gory dzieki za odp

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  7 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i moje pytanie jest takie co sie robi przewaznie na takim pierwszym zjezdzie? jakies sprawy organizacyjne czy od razu przechodiz sie do rzeczy? bo martwie sie ze juz na smaym staracie bede miala duze zaleglosci :/

wszystko zalezy od wykladowcy, u nas np zazwyczaj sa zajecia organizacyjne, za cale 4 lata raz albo 2 zdarzylo mi se, by akis wykladowca od razu przeszedl do rzeczy...

Konto usunięte
Konto usunięte: i w ogóle biore pod uwage przeniesienie sie na dzienne po 1 semestrze, wiecie moze jakie trzeba mniej wiecej spełniac wymagania do tego na UWMie w olsztynie? na czym to polega mniej wiecej, praktykowal to juz ktos? ;)

Im wyzsza srednia tym lepiej, to w zasadzie jest podstawowy i jedyny warunek :)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
xXxAgusiaNMLxXx
xXxAgusiaNMLxXx
  7 września 2009

a jak srednia jest powiedzmy przecietna? ani zla ani dobra heh :)

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  7 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a jak srednia jest powiedzmy przecietna? ani zla ani dobra heh :)

U nas powyzej 4,8 mozna bylo przeniesc sie na dzienne...
Wszystko zalezy od uczelni, najlepiej popytaj w dziekanacie :)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.