beautifullthingss
Posty: 476 (po ~50 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
beautifullthingss
  14 sierpnia 2009 (pierwszy post)

witam. czy ktos z was pomoglby mi i napisalby dla mnie ladne, poprawne podanie do pani dyrektor o powtarzanie roku szkolnego w liceum? ja nigdy takiego czegos nie pisalam i nie znam sie. z goory dzieki

Życzę Sobie Zasnąć i Liczę, Że Nastanie Jasność - w Psychice Czarne Myśli Zgasną, Powróci Światłość ... :nutki:
Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  14 sierpnia 2009

w sumie, mogłabym napisać. Ale nie jest za późno?

Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
Paati
Paati
  14 sierpnia 2009
Jesus
Jesus: Ale nie jest za późno?

no właśnie . z tego co się orientuje to podanie trzeba jeszcze oddać przez zakonczeniem roku . w czerwcu .. bynajmniej w moim miescie :mrgreen:
shamaramorgan
shamaramorgan
  14 sierpnia 2009

nie pomagam leniom.

DaguxDD
DaguxDD
  14 sierpnia 2009
beautifullthingss
beautifullthingss: witam. czy ktos z was pomoglby mi i napisalby dla mnie ladne, poprawne podanie do pani dyrektor o powtarzanie roku szkolnego w liceum? ja nigdy takiego czegos nie pisalam i nie znam sie. z goory dzieki

słonko już za późno yest ;]
beautifullthingss
Posty: 476 (po ~50 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
beautifullthingss
  14 sierpnia 2009

nie jest za pozno :) bynajmniej u mnie w szkole. dzis bylam i sie dowiadywalam. w poniedzialek mam isc ze swiadectwem i z podaniem o powtarzanie roku do dyrektorki noo i... bedzie git tylko jak ladnie to napisac??

Życzę Sobie Zasnąć i Liczę, Że Nastanie Jasność - w Psychice Czarne Myśli Zgasną, Powróci Światłość ... :nutki:
shamaramorgan
shamaramorgan
  14 sierpnia 2009
beautifullthingss
beautifullthingss: bedzie git tylko jak ladnie to napisac??

zwracam się z prosbą o dyrektora szkoły o powtórzenie roku szkolnego. Prośbę swą motywuję ....

takie trudne?
beautifullthingss
Posty: 476 (po ~50 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
beautifullthingss
  14 sierpnia 2009

mowilas, ze nie pomagasz leniom,, a wiec czego jeszcze tu szukasz? :]]]

Życzę Sobie Zasnąć i Liczę, Że Nastanie Jasność - w Psychice Czarne Myśli Zgasną, Powróci Światłość ... :nutki:
XQueenOfDisco
XQueenOfDisco
  14 sierpnia 2009
Proszę o wyrażenie zgody na powtarzanie roku szkolnego 2008/2009.
+ podajesz powody, dla których nie mogłaś się uczyć i ewentualnie napisz, że w następnym roku gwarantujesz, że się poprawisz.

Chyba tyle. Pewności stuprocentowej nie mam bo nigdy takiego czegoś nie pisałam. Gdybym jednak miała taką sytuację to właśnie tak bym napisała. :ninja:
shamaramorgan
shamaramorgan
  14 sierpnia 2009
beautifullthingss
beautifullthingss: mowilas, ze nie pomagasz leniom,, a wiec czego jeszcze tu szukasz? :]]]

bo beze mnie byś umarła ;]
beautifullthingss
Posty: 476 (po ~50 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
beautifullthingss
  14 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bo beze mnie byś umarła ;]

heheheh nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz ... yoo
Życzę Sobie Zasnąć i Liczę, Że Nastanie Jasność - w Psychice Czarne Myśli Zgasną, Powróci Światłość ... :nutki:
Paati
Paati
  14 sierpnia 2009
beautifullthingss
beautifullthingss:

w gÓglach na pewno jest jakiś wzór :zonk: .
Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  14 sierpnia 2009

jak sobie nie radzisz - zmień liceum.

Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
Oval
Oval
  14 sierpnia 2009

Ja Ci nie napiszę, ale o nie jest takie trudne!
Masz tutaj jak to napisać. I znajdź tam jakieś przykłady, na pewno będą :)

Privacy
Privacy
  14 sierpnia 2009
google - bez łaski. Tam masz wszystko.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.