Rita
Rita
  15 czerwca 2009 (pierwszy post)

Cześć mam problem. W marcu tego roku przeprowadziłam się i co się za tym wiązało zmieniłam szkołe. Ta do której trafiłam i obecnie chodze z początku wydawała mi się fajna , ale system ocen był tragiczny. Nie było ocen tylko punkty. Nauczyciel z jednego przedmiotu powiedział mi, ze nie mam szans żeby zdać , więc doszłam do wniosku , że nie ma sensu chodzić do szkoły. Rzuciłam to wszystko w pi:cenzura:u . Teraz tego żałuje. Pedagog zmojej szkoły namawia mnie do napisania podania o umożliwienie egzaminu klasyfikacyjnego. Chce sprubować . Napisze go . Tylko jak ? Miałabym zdawać go z 6 przedmiotów !!!!! Masakra. Ale to moja wina, nie będe nikogo za to obwiniać. Ale chciałabym sprubować. Tylko co ja mam napisać w tym podaniu? Pomożecie? Proszę ... Będe wdzięczna...

pearl188
pearl188
  15 czerwca 2009

tutaj masz link:
http://www.jak-to-zrobic.pl/plk/foto.php?r=259_1&x=428&y=535
Pozmieniaj na egzamin klasyfikacyjny .

denatka
denatka
  15 czerwca 2009

Egzamin klasyfikacyjny z 6ciu przedmiotów?:wtf:
Z tego co wiem, można pisać maksymalnie z dwóch.

zeznakiemzapytania
zeznakiemzapytania
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Egzamin klasyfikacyjny z 6ciu przedmiotów?

również się zdziwiłam.
Rita
Rita: sprubować

spróbować.

w sieci można znaleźć trochę wzorów.
np.
http://www.lo3.zabrze.pl/dokumenty/klasyfikacyjny.doc.
wersja html;
http://209.85.129.132/search?q=cache:lYkj8FbMNUgJ:www.lo3.zabrze.pl/dokumenty/klasyfikacyjny.doc+Podanie+o+egzamin+klasyfikacyjny+wz%C3%B3r&cd=5&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a
AguuusxDD
AguuusxDD
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tego co wiem, można pisać maksymalnie z dwóch.

u mnie w szkole można z góra trzech chyba..

nie dasz rady z 6..
PszczolkaMajka92
PszczolkaMajka92
  15 czerwca 2009

Pff z sześciu nie można max to dwa przedmioty...

Needy007
Needy007
  15 czerwca 2009

bardzo wątpliwe żeby dopuścili cię do egzaminu klasyfikacyjnego, u mnie w szkole można zdawać z dwóch przedmiotów najwięcej.

Diaamond
Diaamond
  15 czerwca 2009
Rita
Rita: sprubować.

no to próbuj.
Rita
Rita
  15 czerwca 2009

moja szkoła jest INNA . dosłownie. musze pisać do rady pedagogicznej, może się zgodzą . mam 40 % szans ze względu na to, że pedagog stanie w mojej obronie.

Needy007
Needy007
  15 czerwca 2009
Rita
Rita: moja szkoła jest INNA . dosłownie. musze pisać do rady pedagogicznej, może się zgodzą . mam 40 % szans ze względu na to, że pedagog stanie w mojej obronie.


inna tzn.?
Rita
Rita
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nna tzn.?

no np mam inny system oceniani niż większość szkół w Polsce. Nie mam ocen. Mam ' punkty procentowe' . Poza tym skoro pedagog z mojej szkoły uznała, że moge napisać podanie , w którym znajdą się jakieś mocne argumenty to mogą się zgodzić na egzaminy to coś w tym musi być
denatka
denatka
  15 czerwca 2009
Rita
Rita: no np mam inny system oceniani niż większość szkół w Polsce

A to dziwne. W całej Polsce jest jednakowy system oceniania.
I jestem niemalże pewna, że z 6ciu przedmiotów nie napiszesz egzaminu klasyfikacyjnego.

Aha i mam wrażenie, że nie rozróżniasz poprawki od egzaminu klasyfikacyjnego. Poprawkę masz wtedy gdy z maksymalnie dwóch przedmiotów uzyskasz oceny niedostateczne, a egzamin klasyfikacyjny gdy maksymalnie z dwoma ocenami się nie zgadzasz. [ Załóżmy masz dwóje, a masz wyższe aspiracje i uważasz, że ocena jest nieadekwatna do Twojej wiedzy].
AguuusxDD
AguuusxDD
  15 czerwca 2009

no to powodzenia na nauczenie się z 6 różnych przedmiotów do... sierpnia?

AguuusxDD
AguuusxDD
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: egzamin klasyfikacyjny

ale może być tez wtedy gdy się nie ma ocen itp...
Rita
Rita
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W całej Polsce jest jednakowy system oceniania.

a jednak nie ;]

http://www.zspolice.pl/index.php?u=1&dir=nabor/2009_2010&id=profile

na tej stronie jest system oceniania w mojej szkole , jeżeli nie wierzysz.

no cóż podanie tak czy siak oddam, zawsze jakieś szanse są , nawet minimalne.

Oczywiście nastawiam się na tą najgorszą decyzje :]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.