AllimoneKenuo
AllimoneKenuo
  23 kwietnia 2009 (pierwszy post)
Cześć.

Mam do zorganizowania wycieczkę szkolną do Krakowa.
Interesuje mnie czy Wy, będąc, bądź nie będąc na takich wycieczkach zwiedziliście coś fajnego.
Fajnego, mam na myśli coś 'innego niż zwykle', co moglibyście polecić.


Pozdrawiam,
A.
margotka
margotka
  23 kwietnia 2009

Nową Hutę? :mrgreen:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 kwietnia 2009

w Krakowie byłem raz i to bardzo dawno :smutny:

podoba mi się to miasto

...Ignorance is bliss...
restofmylife
Posty: 30 (po ~98 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
restofmylife
  23 kwietnia 2009

Skoczcie do aqua-parku ! najlepszy w Polsce=)

Rosiczka00
Rosiczka00
  23 kwietnia 2009

mieszkam w Krakowie ;)

zależy, czy bardziej chcesz się skoncentrować na 'dobrze znanym Krk' - Wawel, Sukiennice i inne tego typu, czy na 'klimatycznym,nocnym życiu' ;) - knajpki w piwnicach, Kazimierz itp.

aishe
aishe
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

byłam w Krakowie rok temu na wycieczce klasowej, i szczerze powiem że jedynie fajnie było w busie i w pokojach w hotelu.
samo zwiedzanie nam dali, sukiennice, wawel, katedry i nie katedry ogólnie nudno. ale powiem szczerze że Kraków to piękne miasto :) jeśli nie trzeba tłuc się po całym tylko po to by słuchać przewodnika z usypiającym sposobem mówienia...
ChceCieZgwalcicJuz
ChceCieZgwalcicJuz
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć. Mam do zorganizowania wycieczkę szkolną do Krakowa. Interesuje mnie czy Wy, będąc, bądź nie będąc na takich wycieczkach zwiedziliście coś fajnego. Fajnego, mam na myśli coś 'innego niż zwykle', co moglibyście polecić.Pozdrawiam, A.

wiesz Kraków jest w ogóle piękny...więc co byś nie wymyślil bedzie ok;)
FoLLowMe666
FoLLowMe666
  23 kwietnia 2009
w Krakowie to raczej to co zawsze sie zwiedza;p ale pozniej pojechalismy do Wadowic:D
AllimoneKenuo
AllimoneKenuo
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zależy, czy bardziej chcesz się skoncentrować na 'dobrze znanym Krk' - Wawel, Sukiennice i inne tego typu, czy na 'klimatycznym,nocnym życiu' ;) - knajpki w piwnicach, Kazimierz itp.

Właśnie chodzi o to, iż nie chcemy takiej typowej sztampy, aczkolwiek na wieczorne tournee po pubach również nie możemy sobie pozwolić.
Mi chodziło bardziej o takie ciekawe miejsca, nietypowe. Ewentualnie muzea, aczkolwiek bardziej w stylu Muzeum Anatomii (akurat tego miejsca nie będziemy mogli odwiedzić).

Konto usunięte
Konto usunięte: byłam w Krakowie rok temu na wycieczce klasowej, i szczerze powiem że jedynie fajnie było w busie i w pokojach w hotelu. samo zwiedzanie nam dali, sukiennice, wawel, katedry i nie katedry ogólnie nudno. ale powiem szczerze że Kraków to piękne miasto :) jeśli nie trzeba tłuc się po całym tylko po to by słuchać przewodnika z usypiającym sposobem mówienia...

Owszem, zgadzam się z Tobą. Chcąc tego uniknąć nie wybieramy się do żadnego muzeum historycznego, ani czegoś w tym rodzaju. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: wymyślil

'a', wymyśliła :ziober2:

RexMundi
RexMundi: podoba mi się to miasto

mi również i to bardzo :)
Holigula
Holigula
  23 kwietnia 2009

Jak ja byłam Krakowie to na wokardach byliśmy... xD

AllimoneKenuo
AllimoneKenuo
  23 kwietnia 2009
FoLLowMe666
FoLLowMe666: w Krakowie to raczej to co zawsze sie zwiedza;p ale pozniej pojechalismy do Wadowic:D

My chcemy się skoncentrować na samym Krakowie :)
AllimoneKenuo
AllimoneKenuo
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wokardach

nie chodziło Ci czasem o gokarty? :woot:
Jaka cena, pamiętasz może? :mrgreen:
shamaramorgan
shamaramorgan
  23 kwietnia 2009

a może lepiej trzydniową Kraków-Zakopane- Oświęcim?
:)

MateuszNHbw
MateuszNHbw
  23 kwietnia 2009

Ja jestem z krakowa ... jak dla mnie to w krakowie jedyne co warto zwiedzać to kluby :D a jest ich "troche" :D

AllimoneKenuo
AllimoneKenuo
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a może lepiej trzydniową Kraków-Zakopane- Oświęcim? :)

Do Oświęcimia chcielibyśmy jechać za rok. :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.