NeverAgain93
NeverAgain93
  23 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Jak wam poszło?
Ja chyba powinnam sobie zacząć szukać przytulnej zawodówki...

Odczarowana
Posty: 165 (po ~266 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Odczarowana
  23 kwietnia 2009

chyba żartujesz
test był bardzo łatwy, powyżej 45pkt powinnam mieć
nie spodziewałam się, że dadzą takie proste zadania

alkopoligamistkaa
alkopoligamistkaa
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wczoraj o 22:06Cytuj fragment | Cytuj całośćZnalazłem kolejny przeciek " 2240 kto chce parę rzeczy z jutrzejszego testu gim. z części mat-przyr?!? mam serio bo u nas się pomylili i jak się skapli to połowa ludzi zdąrzyła porozrywać koperty i poczytać zadania! procesy cieplne dioptrie próbówki w których trzeba było wskazać gdzie jest skrobia szerokości geograficzne reakcje zobojętniania ostrosłupy i inne figuryniekłamię to podpatrzyliŚMY ! na 92 egzemplarze 40 do całkowicie porozrywanych! a 8 uszkodzonych i muszą je wymienić


No ku.va mać!
Znów przeciek, wiekszość byla, jak bede musiala znow pisac to sie mocno wkurze.
Jestem totalnym zerem matematycznym, a udalo mi sie napisac test bardzo dobrze.
NeverAgain93
NeverAgain93
  23 kwietnia 2009

proste? zalezy jak dla kogo...prosty to był wczorajszy egzamin dzisiejszy jest porazka

alkopoligamistkaa
alkopoligamistkaa
  23 kwietnia 2009

Bardzo latwy może nie, ale zadania były dosc proste. Z dopuszczajacymi z przedmiotow scislych, napisalam go z latwoscia. Licze na 30-40 pkt.
Przeciez te zadania z Bio, byly czytaniem ze zrozumieniem. Z fizyki byly wzory. Dachy, pola calkowite. W zakmnietych, o glukozie to juz masakra, w poleceniach byly odpowiedzi do zadan praktycznie :)

Odczarowana
Posty: 165 (po ~266 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Odczarowana
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No ku.va mać! Znów przeciek, wiekszość byla, jak bede musiala znow pisac to sie mocno wkurze. Jestem totalnym zerem matematycznym, a udalo mi sie napisac test bardzo dobrze.

nie było procesów cieplnych, dioptrii i probówek ze skobią (były probówki bez skrobii i skrobia bez probówek, więc to nie to samo)
przecież widać, że gościu zgadywał
aishe
aishe
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

z matmy mam 2... ale ten test był masakrycznie prosty! w życiu bym nie przypuszczała, że taki prosty zrobią. Liczę na 40 pkt.
alkopoligamistkaa
alkopoligamistkaa
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie było procesów cieplnych, dioptrii i probówek ze skobią (były probówki bez skrobii i skrobia bez probówek, więc to nie to samo) przecież widać, że gościu zgadywał


Nie wierze chyba w takie przypadki ;/
Figury rozumiem, ale trafil reakcje zobojetniania, ktora raczej nie pojawia sie co roku na egzaminach.
aishe
aishe
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wierze chyba w takie przypadki ;/

albo miał mega farta w zgadywaniu albo nie wiem.
bo głupie by było, gdyby podał coś rzekomo było, a w rzeczywistości nie.
alkopoligamistkaa
alkopoligamistkaa
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: albo miał mega farta w zgadywaniu albo nie wiem. bo głupie by było, gdyby podał coś rzekomo było, a w rzeczywistości nie.


Jakby bylo takl jak pisal, to mogl cos zauwazyc przelotnie. Skrobia byla, tylko na czym innym polegalo zadanie ;/
aishe
aishe
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakby bylo takl jak pisal, to mogl cos zauwazyc przelotnie. Skrobia byla, tylko na czym innym polegalo zadanie ;/

no tak, ale dioptrii nie było, i tych cieplnych też nie więc skąd by to wziął?
Odczarowana
Posty: 165 (po ~266 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Odczarowana
  23 kwietnia 2009

ale reakcja zobojętniania to klasyczna reakcja, mógł to po prostu zgadnąć

kasiaf15
kasiaf15
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: procesy cieplne dioptrie próbówki w których trzeba było wskazać gdzie jest skrobia


tego nie było w dzisiejszym..
DoMiniSia1964
DoMiniSia1964
  23 kwietnia 2009
ja tam dzisiaj prawie nic nie umiałam z niego ^^ jak dla mnie masakra O_o jak narazie wiem tylko ze trzy, pierwsze zadania mam dobrze... a dalej to nie mam pojecia :(( czekam na wyniki w necie ;D
xxShinyStaRxx
xxShinyStaRxx
  23 kwietnia 2009

Niektóre zadania były nawet łatwe, ale mi poszedł źle. : (

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.