AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  16 marca 2009 (pierwszy post)

witam..mam takie zdananie i nie wiem czy jest dobrze wykonane: Zasady życia obozowego.

moje odp to:
* urkowie sprawowali władze w obozie. wymierzali kary współwieźnia,mieli wiele przywilejów. do najbardziej znanych nalezało prawo"pierwszej nocy" z kobietami.,które przyjechały dopiero do łagru.urkowie grali równiez o cudze rzeczy innych wieźniów.
*podczas widzen z bliskimi obowiazywala tajemnica o życiu w obozie zarówno woieźnów jak i ich rodziny.
* wieźniowie kapali sie co 3 tyg
* śmierc byla anonimowa, rozmawiali wieczorami o tym pomiedzy soba,że jak którys przezyje to poinformuje o smierci innych i o ich pochówku..
* obowiazywal wychodnij dojeń- był on gdy obóz przekraczał swoja górna granice produkcji na kwartał...

bedzie to dobrze???? jeżli tak to faknie:) jeśli nie to prosze o poprawe...a moze warto cos dopisac????

pozdrawaiam..milego dnia:))))))

AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  16 marca 2009

jeszcze moze cos takiego :
*kradli i za to byli karani...
*klamali( żyd żeby zostac w brygadzie musial sklamac,ze 4niemców mówilo o nadejsciu hitlera)

kris5555
kris5555
  16 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: "INNY świat" Grudzińskiego

bardzo dobra książka
AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  16 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bardzo dobra książka

może pomożesz:))))????
Maagdalena22
Maagdalena22
  16 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

Konto usunięte
Konto usunięte: wychodnij dojeń


Wychodnij dień jak już coś ;]

A tak ogólnie nie jest źle ;) Może warto jeszcze poszukać czegoś w necie? ;]
margotka
margotka
  16 marca 2009

dobrze...

dopisz jeszcze o prostytucji za pół kromki chleba... i ogólnie o zasadach jedzenia

na drugiej stronie ksiązki jest opis, jak szczają i ogladają swoje genitalia wzajemnie:]

AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  17 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wychodnij dień jak już coś ;]

pomyłka nastapiła sory;p
Maagdalena22
Maagdalena22
  17 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

Konto usunięte
Konto usunięte: pomyłka nastapiła sory;p


Spoko ;] Każdemu może się zdarzyć ;]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.