KaJKo91
KaJKo91
  26 lutego 2009 (pierwszy post)

hej ;)
1.Jest tu może ktoś kto uczy się w jakimś ekonomiku ? Albo jest na studiach ekonomicznych? pisać! :)
2. Jakieś dobre sposoby na polepszenie pamięci? ;>
orzechy pomagają? :woot: czy te wszystkie tabletki rozpuszczające pomagają? używał ktoś?

mysza662
mysza662
  26 lutego 2009

2 Na polepszenie pamięci jest dobre jak się będziesz uczyć na pamięc..xD
Musisz np na cos patrzeć, a potem to zakryć i wymieniać co tam było..niby pomaga.
Wpisz w google bo powinno być.

KaJKo91
KaJKo91
  26 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Musisz np na cos patrzeć, a potem to zakryć i wymieniać co tam było..niby pomaga.

ale na jakiś obrazek czy coś? :woot:
jakoś tego nie widze ;p
AaStRuMm
AaStRuMm
  26 lutego 2009

proponuje metaplany i kolorowe mazaki ;] jeżeli jesteś wzrokowcem ;)

KaJKo91
KaJKo91
  26 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: proponuje metaplany i kolorowe mazaki ;] jeżeli jesteś wzrokowcem ;)

chyba jestem :)
a metaplany to co ?
AaStRuMm
AaStRuMm
  26 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a metaplany to co ?

Piszesz sobie jakiś temat ogolny, do tego robisz jakby rozgalezienia mogą byc nnp kuleczka i wpisujesz tam jakieś hm np wątki z książki , a później do każdego wątku dopisujesz jakieś skojarzenia ;)

coś w tym stylu:)
KaJKo91
KaJKo91
  26 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Piszesz sobie jakiś temat ogolny, do tego robisz jakby rozgalezienia mogą byc nnp kuleczka i wpisujesz tam jakieś hm np wątki z książki , a później do każdego wątku dopisujesz jakieś skojarzenia ;)

a jakbym się chciała nauczyć na pamięć parunastu ;/ zdań z niemca to tochyba nie podziała ?
AaStRuMm
AaStRuMm
  26 lutego 2009

To akurat nie, po prostu powatarzj ;) tylko nie za 1 wieczor

KaJKo91
KaJKo91
  26 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To akurat nie, po prostu powatarzj ;) tylko nie za 1 wieczor

no tylu zdań co mam do nauki to się za 1 wieczór nie naucze na pewno ;p
TakeTheSunAway
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  27 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakieś dobre sposoby na polepszenie pamięci? ;>

Słyszałam, że orzechy i czekolada, ale osobiście jakoś nie zauważyłam sporej poprawy.

Jak nie mogę czegoś zapamiętać, to skaram się zawsze z czymś kojarzyć i idzie o wiele szybciej. ;)
margotka
margotka
  27 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Jakieś dobre sposoby na polepszenie pamięci? ;>

memotyka... powtarzanie... powtarzanie... powtarzanie...

dużo czytać.. to ćwiczy szybkie czytanie... jak pójdziesz na studia i nauczysz się szybko czytać.. to będziesz czytac tylko sens ksiązki.. omijajac niepotrzebne elementy...

czytanie rozszerza też wyobraźnie i daje gotowe rozwiązania wielu probemów... :] ...

dobrze mieć tez takich przyjaciół z którymi mozna o czyms ciekawym podyskutować... bo to kształtuje poglądy...
NuTiiiiii
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest tu może ktoś kto uczy się w jakimś ekonomiku ? Albo jest na studiach ekonomicznych? pisać! :)

ja studiuję ekonomię

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

smielaq89
smielaq89
  27 lutego 2009

Na pamięć pomaga ucznie się.. czasem ;)
Ja tam wole piwo wypić ;)

KaJKo91
KaJKo91
  27 lutego 2009
NuTiiiiii
NuTiiiiii: ja studiuję ekonomię

więc pewnie miałaś w szkole przedmiot rachunkowość przedsiębiorstw?
Rozumiałaś to wszystko ?
xenka89
xenka89
  27 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Jest tu może ktoś kto uczy się w jakimś ekonomiku ?

ja!! ja się ucze!! a o co chodzi??

Konto usunięte
Konto usunięte: więc pewnie miałaś w szkole przedmiot rachunkowość przedsiębiorstw?

ja mam to...niestety;/;/
i nie rozumiem...;];] jak trzeba sie nauczyć czegoś kuje na pamięć a po kartkówce zapominam...jem orzeszki, czekolade, pije tigera...[tym sposobem nauczyłam się testów na prawko w dzień przed egzaminem;]]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.