xxxSobixxx
xxxSobixxx
  20 stycznia 2009 (pierwszy post)

Cześć wszystkim:bye:
Poszukuje kogoś dobrego z j. angielskiego. Chciałabym by pomógł mi w wypracowaniu na temat:" nieudana impreza":ninja:
Prawdę mówiąc nie jestem zbyt dobra, dlatego sie tutaj zglaszam.
przykład wypracowania:
zaprosiłem dziewczyne do knajpy, po czym zorientowalem sie ze nie mam wystarczajaco duzo pieniedzy by zaplacic.
Czy są osoby, ktore by mi pomogly w tym wypracowaniu?
Jakies pomysly?:and:
Pozdraiam,
Kinia, nie mylić z Aśką:tak:

Julianeczka91
Julianeczka91
  20 stycznia 2009

napisz po polsku całość to Ci przetłumacze :)

666kamilka666
666kamilka666
  20 stycznia 2009

A jakie długie musi być?

xxxSobixxx
xxxSobixxx
  20 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A jakie długie musi być?

jest to bardziej na poprawianie oceny.
Pani jedynie powiedziala ze mam sie postarac:and:

Konto usunięte
Konto usunięte: napisz po polsku całość to Ci przetłumacze :)

bedziesz tu jeszcze troche?
za chwile napisze to postaramy sie cos razem wymyslec :tak:
Julianeczka91
Julianeczka91
  20 stycznia 2009

mam zapalenie oskrzeli, nigzie się nie wybieram :tak:

666kamilka666
666kamilka666
  20 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jest to bardziej na poprawianie oceny. Pani jedynie powiedziala ze mam sie postarac

Mhm.

Konto usunięte
Konto usunięte: bedziesz tu jeszcze troche? za chwile napisze to postaramy sie cos razem wymyslec

Też bym pomogła, ale musze lecieć. Jutro mam klasówkę z ang :and:.

Powodzenia :bye:
Julianeczka91
Julianeczka91
  20 stycznia 2009

ha ha, a ja powinnam swoje wypracowanie pisać ;d

xxxSobixxx
xxxSobixxx
  20 stycznia 2009

Impreza rozpoczęła się fatalnie. Mojemu tacie wypadł z rąk tort na moją nowo kupioną sukienkę. Jedna z moich kolezanek idąc do mnie na imprezę zwichnela sobie noge w kostce. Rodzice natychmiast ja zawiezli do szpitala. Dwie pozostale nie dojechaly z powodu awarii autobusu. Jedna z atrakcjii moich urodzin mial byc spacer w parku i lody w pobliskiej restauracjii. niestety zaraz po wyjsciu z mieszkania zaczal padac straszny grad i musielismy wrocic do domu. Siedzielismy znudzeni martwiac sie o zdrowie naszej kolezanki. Nastroj jaki panowal byl smutny, w zwiazku z czym impreza urodzinowa skonczyla sie duzo wczesniej niz przewidywalam.

Potrafiłaby któraś?:and:

Julianeczka91
Julianeczka91
  20 stycznia 2009

przetłumaczyć?

xxxSobixxx
xxxSobixxx
  20 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: przetłumaczyć?

na angielski:and:
To wazne, a powiem szczerze sama sobie rady nie dam. Oczywiscie mozna pozmieniac niektore slowka, wazne by gramatyka i czasy bylyby poprawne.
Julianeczka91
Julianeczka91
  20 stycznia 2009

tylko powiedz mi na jaką ocenęm, jaki poziom i ewentualnie klasę do której chodzisz...

xxxSobixxx
xxxSobixxx
  20 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

Jestem młoda, druga klasa gimnazjum.
Staram sie na ocene celujaca, nigdy nie mialam glowy do wypracowan:and:
Julianeczka91
Julianeczka91
  20 stycznia 2009

i ty chcesz 6 jak tego nie możesz przetłumaczyć... co za korupcja w tej szkole... eh... dobra, zaraz przetłumacze.

xxxSobixxx
xxxSobixxx
  20 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i ty chcesz 6 jak tego nie możesz przetłumaczyć... co za korupcja w tej szkole... eh... dobra, zaraz przetłumacze.

tak tez myslalam, balam sie twej reakcji po przeczytaniu 'o mnie - wredna':tak:
dziekuje za fatyge:zakochany:
RapMoimZyciem
RapMoimZyciem
  20 stycznia 2009

The party started unfortunately. A layer cake slipped out of my Dad's grasp to my newly bought dress. One of my friends going to me for the event twisted her ankle for herself. Parents immediately took her to hospital. Two remaining didn't reach because of the breakdown of the bus. A walk in the park and ice-cream were supposed to be one of attractions of my birthday in the nearby restaurant. Unfortunately right after the departure from the flat a terrible hail started being falling down and we had to get back home. We sat bored worrying for the health of our friend. The mood which ruled was sad, what the birthday party finished in relation to sie much earlier than I predicted.

Ja bym to tak napisała, ale NICZEGO nie jestem pewna ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.