MiaAndRoxyShow
Posty: 14 (po ~311 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
MiaAndRoxyShow
  18 grudnia 2008 (pierwszy post)

Pewnego dnia szłam sobie z moja przyjaciółkom przez park gdy nagle jakis dziwny glos odezwal sie za krzakow. Było ciemno i nic nie było widać. Kiedy monika chciała zobaczyc co to takiego ja skrylam sie za drzewo. Monika była juz najblizej gdy nagle za krzakow wylonil sie maly, piekny piesek ktory strasznie piszczal bo bylo mu zimno. Na sam koniec ja i Monika wzielysmy szczeniaka do domu i nazwalysmy go Sami :)

mógłby ktoś mi to przetłumaczyć na angielski , jestem noga z anglika xDD i uzyc w tym czasu present simple i continous. błagam xD !

Dorqa
Dorqa
  18 grudnia 2008
Cytat
Cytat: 1. Jeżeli macie problem z zadaniem domowym to poproście o pomoc w dokończeniu, ale nie odrobieniu całej pracy domowej. 2. Jeżeli macie problem z dokończeniem tłumaczenia tekstu w języku angielskim czy innym obcym wstawcie to co już napisaliście , dopiszcie czego brakuje, ewentualnie całą pracę i prośbę o jej sprawdzenie. 3. Nikt z tu obecnych nie będzie odrabiał za Ciebie prac domowych - może jedynie pomóc w rozwiązaniu spornych kwestii czy doradzeniu jak powinno wyglądać najlepsze rozwiązanie.
pozdrawiam xDDD ;d
agoosiaaa
agoosiaaa
  18 grudnia 2008
MiaAndRoxyShow
MiaAndRoxyShow: przyjaciółkom

:zonk:
z polskiego tez pewnie jestes noga.

MiaAndRoxyShow
MiaAndRoxyShow: mógłby ktoś mi to przetłumaczyć na angielski , jestem noga z anglika xDD i uzyc w tym czasu present simple i continous. błagam xD

moge przetlumaczyc, ale wpierw napisz ta historie w czasie terazniejszym, poniewaz cala jest napisana w czasie przeszlym.
Eventually
Eventually
  18 grudnia 2008

najpierw po polsku napisz to poprawnie;P

XxI3aB3yb33xX
XxI3aB3yb33xX
  18 grudnia 2008
MiaAndRoxyShow
MiaAndRoxyShow: mógłby ktoś mi to przetłumaczyć na angielski , jestem noga z anglika xDD i uzyc w tym czasu present simple i continous. błagam xD !


w d.upe mnie pocaluj.
-.-' myslisz ze ktos ci napisze prace Oo ?
sikam na takich.

cieplym moczem -.-'
smencik
smencik
  18 grudnia 2008
MiaAndRoxyShow
MiaAndRoxyShow: MiaAndRoxyShow

Rozumiem, jakbys napisala prace polinglishem, to bysmy ci pomogli, ale calej pracy, od deski, do deski, nikt ci pisac za darmo nie bedzie :and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.