RoCkS18
RoCkS18
  22 listopada 2008 (pierwszy post)

Witam :))xD
potrzebuje waszej rady związanej właśnie z maturą na której niestety pojawi się matematyka :((
w sumie zdaje mature za dwa lata,ale w tym roku nauczyciele juz nas stopniowo przygotowują...i mam taki problem bo nie wiem czy pdejść do tej matury bardzo bym chciała mieć wykształcenie pełne średnie z maturą,ale kiepsko idzie mi z matmy i do piątku mam dać babie z matmy odpowiedź czy zdaje mature z matmy...
pomocy co waszym zdaniem powinnam zrobić??
spróbować?? czy nie

JasnaCholeraxD
JasnaCholeraxD
  22 listopada 2008

ale jak dac odpowiedz? czy zdajesz z matmy? jak bedzie obowiazkowa to bedziesz musiec
a co do tego ze ktos jest kiepski, to sadze ze warto probowac w koncu...
masz jeszcze duuuzo czasu mozna sie poduczyc korki czy cos;>
no i zalezy czy na studia chcesz isc tez ;]

agoosiaaa
agoosiaaa
  22 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: spróbować?? czy nie

a co ci szkodzi sprobowac?
najwyzej nie zdasz i efekt bedzie taki sam, jakbys nie zdawala :ziew:
Rosiczka00
Rosiczka00
  22 listopada 2008

jeśli będzie obowiązkowa matma to bezsensu, przecież wiadomo że będziesz musiała do niej podejść :wtf:
więc nie rozumiem udzielania odpowiedzi na tak lub nie tej babce.

poza tym jeśli dużo osób nie zda to może obniżą poziom albo zniosą w kolejnych latach, więc nie zdaj jej :ziober2:

kulturkaa
kulturkaa
  22 listopada 2008

chyba jej chodziło że ma dać odpowiedz czy ogólnie podejdzie do matury, a nie czy do matematyki....generalnie mi się wydaje że za wcześnie na takie deklaracje...masz jeszcze duużo czasu idz na korki z matematyki, poza tym myślę że na maturze będze baardzo podstawowy poziom z matematyki....wiadomo, że ten przedmiot ciężej wchodzi niż polski czy język obcy...

Rosiczka00
Rosiczka00
  22 listopada 2008

jeśli nie chce podchodzić do matury to co robi w liceum ? :wtf:

Konto usunięte
Konto usunięte: będze baardzo podstawowy poziom z matematyki...

jw.
RoCkS18
RoCkS18
  22 listopada 2008

Dziekuje ....

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  22 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: i do piątku mam dać babie z matmy odpowiedź czy zdaje mature z matmy...

bez sensu
przecież jest obowiązkowa :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: spróbować?? czy nie

pewnie że próbuj
Matma to jedne z najłatwiejszych egzaminów do ściągniecia (pisemny)
gorzej może być z ustnym :mrgreen:
ale dla chcącego nic trudnego
po za tym.. nauczyciele straszą maturą a jak przychodzi co do czego.. robią wszystko byle byś zdała
...Ignorance is bliss...
justisssia
justisssia
  22 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: spróbować?? czy nie

No przecież jak spróbujesz to nic nie tracisz a mozesz tylko zyskać, nie?
denatka
denatka
  22 listopada 2008

Próbuj. Może trafią się zadania, które Ci odpowiadają. Przeciez nic nie tracisz...

oOoRealMeoOo
oOoRealMeoOo
  22 listopada 2008

masz dwa lata do przygotowan.. opanuj podstawy, weź korepetycje.. Matma nie jest trudna ale podstawy trzeba znac!! Powodzenia i odwagi!! ;) Trochę wiary w siebie ;)

baskas4
baskas4
  22 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: poza tym myślę że na maturze będze baardzo podstawowy poziom z matematyki....

wiesz, może być albo baardzo nski albo dość wysoki.
Najgorszy ma pierwszy rocznik, bo tak naprawde nie wiadomo czy narzucą nam wysoki poziom, czy zaczną od czegoś prostego, by dać nam "w prezencie" maturę. By sprawdzić, na jakim poziomie jesteśmy.
Poza tym z tego co wiem nowa pani minister edukacji narodowej jest z wykształcenia matematykiem... i może zawyży nam pierwszemu rocznikowi zdający maturę z matematyki) poprzeczkę

Konto usunięte
Konto usunięte: RoCkS18

zawsze warto spróbować. a nuż się uda.
justisssia
justisssia
  22 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: i może zawyży nam pierwszemu rocznikowi zdający maturę z matematyki) poprzeczkę

Nawet teraz matura z matematyki, przynajmniej ta na poziomie podstawowym jest banalna.
Wydaje mi się, że dla tych zdających obowiązkowo będzie jeszcze łatwiejsza.
Rosiczka00
Rosiczka00
  22 listopada 2008

poza tym na maturce można mieć kalkulator i tablice ze wzorami :-P

12nikolka12
12nikolka12
  22 listopada 2008

sprobuj zawsze warto a moze Ci sie uda wiesz nie mam pojecia jeszcze o maturze ale wiem ze warto zawsze sprobowac jak jest takie wyjscie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.