zancia915
zancia915
  18 listopada 2008 (pierwszy post)
Czy ktoś przetłumaczyłby mi ten tekst ? na angielski oczywiście :smutny:
:calusek: z góry dziękuje :calusek:

Bardzo lubie latać samolotem. Jest to mój ulubiony ulubiony środek lokomocji.
Lubie latać samolotem ponieważ jest to jeden z bezpiecznejszych sposobów przemieszczania się .
Drugim argumentem jest komfort zapewniony w samolocie. Firmy lotnicze oferują wiele ciekawych propozycji . Można nawet sie przespać. wyciszyć. poczytać bo nie huczy i nie trzęsie w nim tak jak np jechalibyśmy pociągiem, tramwajem lub autobusem.
Po trzecie o wiele szybciej znajdziemy się na miejscu przez nas wyznaczonym.
Z drugiej strony odnotowane jest wiele katastrof lotniczych.
Często również odwoływane są loty z powodu złej pogody lub jakiejś awarii co może pokrzyżować nasze dalsze plany.
Jest to również drogie , więc wielu ludzi przez koszta z tym związane wybiera inny transport
Podsumowując, latanie samolotem ma wiele plusów i minusów. Jednak złe strony nie przekonują mnie do tego by nie latać. Był, jest i będzie to mój ulubiony rodzaj transportu .
zancia915
zancia915
  18 listopada 2008
sorka, że takie małe

Bardzo lubie latać samolotem. Jest to mój ulubiony ulubiony środek lokomocji.
Lubie latać samolotem ponieważ jest to jeden z bezpiecznejszych sposobów przemieszczania się .
Drugim argumentem jest komfort zapewniony w samolocie. Firmy lotnicze oferują wiele ciekawych propozycji . Można nawet sie przespać. wyciszyć. poczytać bo nie huczy i nie trzęsie w nim tak jak np jechalibyśmy pociągiem, tramwajem lub autobusem.
Po trzecie o wiele szybciej znajdziemy się na miejscu przez nas wyznaczonym.
Z drugiej strony odnotowane jest wiele katastrof lotniczych.
Często również odwoływane są loty z powodu złej pogody lub jakiejś awarii co może pokrzyżować nasze dalsze plany.
Jest to również drogie , więc wielu ludzi przez koszta z tym związane wybiera inny transport
Podsumowując, latanie samolotem ma wiele plusów i minusów. Jednak złe strony nie przekonują mnie do tego by nie latać. Był, jest i będzie to mój ulubiony rodzaj transportu .

Yukiko
Posty: 1458 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
Yukiko
  18 listopada 2008

Sorry, ale napisanie rozprawki z angielskiego to jest Twoja praca domowa, a nie nasza.
Nikt tego za Ciebie nie zrobi.
Uczniowie są aż tak tępi, że tego nawet nie potrafią zrobić?

zancia915
zancia915
  18 listopada 2008

no jakbyś miała co pół roku zmienianego nauczyciela. ;/
i na dodatek my piszemy z rosyjskiego agzaminy.
a ja się zapytałam kto mi pomoże i przetłumaczy .

zancia915
zancia915
  18 listopada 2008

** egzaminy

Yukiko
Posty: 1458 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
Yukiko
  18 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: no jakbyś miała co pół roku zmienianego nauczyciela. ;/

Ale ja TO miałam w drugiej klasie gimnazjum!
Yukiko
Posty: 1458 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
Yukiko
  18 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: kto mi pomoże i przetłumaczy .

a w ogóle to przeczytaj regulamin. Można sie pytać czy praca domowa została zrobiona dobrze, a nie prosić o jej odrobienie.
Dorqa
Dorqa
  18 listopada 2008
http://www.mtranslator.pl/?gclid=CIj_6uWF15UCFRqH1Qod821FWg

masz i sama rob !!
zancia915
zancia915
  18 listopada 2008
Dorqa
Dorqa: masz i sama rob !!


dzięki ;** ;**

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ja TO miałam w drugiej klasie gimnazjum!


fajnie. ale ja prosiłam o pomoc, a nie krytyke więc oszczędź sobie
Dorqa
Dorqa
  18 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: dzięki ;** ;**

nmzc ;p ten program jest dosc dobry
IAmSidVicious
IAmSidVicious
  18 listopada 2008

Ale nie mam wszystkich słów.

We hate to fly the plane. This is my favorite favorite vehicle.
I like to fly the plane because it is one of the ways bezpiecznych movement.
The second argument is provided in the comfort of the airplane. Airline companies offer many interesting proposals.You can even sleep. mute. huczy read because they do not and will not trzęsie it as jechalibyśmy eg train, tram or bus. Thirdly, a much faster we find ourselves in the position we set. On the other hand, recorded a lot of air disasters.
Often, the flights are canceled due to bad weather or an accident which could further upset our plans ..
It is also expensive, so many people by costs associated with it chooses another transport In conclusion, flying plane has many advantages and disadvantages.
But the bad part is not convincing to me that would not fly. He was, is and this will be my favorite mode of transport.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.