pubaj
pubaj
  13 listopada 2008 (pierwszy post)

To moja pierwsza taka dłuższa wypowiedz z języka niemieckiego. (:
na pewno są jakieś błędy ;D więc proszę o spr. ;P

tytuł brzmaił: Piercing i tatuaż - jesteś za czy przeciw ? [jestem na dziale die Mode] ;D

Piercin und Tatoss mir sich gefollen nicht. Ich bin tolerant und fur mich spielt das keine Rolle. Ich finde, dass mode ist kreativ und kann Spass machen. Freilich glaube ich, dass Tatoss sind unwohl und Sie sieht schon aus nicht. Piercing ist auch unwohl, aber er sieht schon aus. Natalie sagt durch das Zungen-Piercing konnte kaum etwas sagen und Vater Elodies sagt um ihrer Tatoss, dass dieses schreklich. Das finde ich auch.

aloneson
aloneson
  13 listopada 2008

Szczerze mowiac nie wiem o co Ci chodzi w tym tekscie. Zadnego skladu nie ma.
Napisz moze lepiej wpierw po polsku to wtedy Ci przetlumacze.

PrzecenionaNutella
Posty: 2003 (po ~78 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
PrzecenionaNutella
  13 listopada 2008

ja też tego wg nie rozumiem ;x
żadnego ładu ani składu.

`And you can feel without a touch,
And you will hear without speakers.
Of course, you'll see without TV,
And we will run without sneakers. `:nutki:

anisia130
anisia130
  13 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: dass mode ist kreativ und kann Spass machen. Freilich glaube ich, dass Tatoss sind unwohl und Sie sieht schon aus nicht.

Zapędziłaś się, po dass, ob ,weil czy wenn jest szyk przestawny, czyli na końcu czasownik odmieniony.
trochę chaotycznie,ale może być.;]
Fieska
Fieska
  13 listopada 2008

Piercing und Tattoos gefallen mir nicht. Ich bin tolerant und für mich spielt das keine Rolle. Ich finde man kann in der Mode sehr kreativ sein und man kann viel Spaß dabei haben. Meiner Meinung nach finde ich, dass wenn man Tattoo hat, ist es unwohl und sieht auch nicht so schön aus. Piercings sehen dagegen besser aus. Natalie sagt, dass durch das Zungenpiercing könnte sie kaum etwas sagen und Elodies Vater sagt, dass die Tattoos schrecklich sind. Das finde ich genauso.

proszę ;)

komareti21
Posty: 1 (po ~67 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
komareti21
  15 listopada 2008

jak ja nie cierpię j.niemieckiego ucze sie go lat i nic nie jaże

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.