PaATtTti
PaATtTti
  27 października 2008 (pierwszy post)

Mam napisac wypracowanie na taki temat

JAk chrzescijanstwo zmienia czlowieka? na podsatwie fragmenow Quo Vadis oraz calosci utworu przedstaw ewolucje postawy Chilona i zwroc uwage na przyczyny jego przemiany. w odpowiedzi na pytania zawarte w temacie odwolaj sie do kreajci innych bohaterow powiesci.

prrosilabym o jakas pomoc jak zaczac i w ogole... ?

barbieprostytutkas
barbieprostytutkas
  27 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: JAk chrzescijanstwo zmienia czlowieka? na podsatwie fragmenow Quo Vadis oraz calosci utworu przedstaw ewolucje postawy Chilona i zwroc uwage na przyczyny jego przemiany. w odpowiedzi na pytania zawarte w temacie odwolaj sie do kreajci innych bohaterow powiesci. prrosilabym o jakas pomoc jak zaczac i w ogole... ?

zaplanuj najpierw co napiszesz we wstępie,rozwinięciu zakończeniu...
Przyhotuj,wypisz sobie to co potrzeba z książki... w razie ewentualności z korzystaj z internetu i na podsawie kilku prac napisz to sama
PaATtTti
PaATtTti
  27 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: zaplanuj najpierw co napiszesz we wstępie,rozwinięciu zakończeniu... Przyhotuj,wypisz sobie to co potrzeba z książki... w razie ewentualności z korzystaj z internetu i na podsawie kilku prac napisz to sama

to akurtat wiem
ksiazki nie ma
a w necie nic nie moge znalezc na temat tego wypracowania
barbieprostytutkas
barbieprostytutkas
  27 października 2008
http://polish.cri.cn/248/2005/07/25/41@33481.htm to sie chyba przyda :)
PaATtTti
PaATtTti
  27 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: http://polish.cri.cn/248/2005/07/25/41@33481.htm to sie chyba przyda :)

hmm no moze..
a jakies jeszcze inne pomoce abym mogla to stworzyc?
barbieprostytutkas
barbieprostytutkas
  27 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a jakies jeszcze inne pomoce abym mogla to stworzyc?

poszukaj w 'google' na pewno cos znajdziesz ;D
PaATtTti
PaATtTti
  27 października 2008

JEDNAK TEMAT JETS INNY

Mam porownac Winicjuusza i Czhiloa...

PaATtTti
PaATtTti
  27 października 2008

Chilona *

soryr za blad

BujajacaWoblokachh
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  27 października 2008

Zacznij od tego czym jest Biblia, co jest jej przeslaniem... - warto byloby tu wyjsc od stwierdzenia, ze wskazuje ona clzowiekowi jakas droge zycia i to jakimi zasadami powinien sie w nim kierowac by przezyc je godnie...

jesli natomiast chodzi o wlasciwa czesc wypracowania warto zaczac od tego jak wygladalo jego zycie zanim zetknal sie z chrzescinajstwem... opisa jak sie zachowywal i jaki tryb zycia prowadzil...

druga czesc bedzie juz ta wlasciwa opisujaca wszystkie zachodzace zmiany:
- pojrzenie na milosc
- zmiana trybu zycia
- nabranie pokory

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
plucz
plucz
  27 października 2008

3 gimnazjalista przychodzi do twojego technikum napisz wypracowanie zeby go zachęcic do szkoly ;D chce sie komus pisac?:D

sebackk
sebackk
  27 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 3 gimnazjalista przychodzi do twojego technikum napisz wypracowanie zeby go zachęcic do szkoly ;D chce sie komus pisac?:D

a nie pomyliłeś tematów ?
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 3 gimnazjalista przychodzi do twojego technikum napisz wypracowanie zeby go zachęcic do szkoly ;D chce sie komus pisac?:D

ja bym napisala, ze zaden NORMALNY gimnazjalista nie bedzie czytal glupawych wypracowan i to bym oddala nauczycielce/nauczycielowi :ninja:

a tak btw - jak cos chcesz, to zaloz nowy temat a nie piszesz nie na temat...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.