TranceDjka
TranceDjka
  24 października 2008 (pierwszy post)
Chcę sie przygotować do matury z informatyki, dlatego poszukuję osób, które mogłyby mi w tym pomóc, ponieważ jak na razie nie mogę znaleźć u siebie korepetytora. Wszystkim chętnym będę bardzo wdzięczna.
PS: Chcę zacząć od programowania. :)
Rosiczka00
Rosiczka00
  24 października 2008

kup sobie dobre książki do programowania i na ich podstawie ucz i próbuj sama.
mój brat tak się nauczył programować :F

TranceDjka
TranceDjka
  24 października 2008

No wiem, ale czasami nie wszystkie rzeczy zrozumiesz z książki. Zawsze lepiej jest jak ktoś ci to wytłumaczy.

Unattainable4U
Unattainable4U
  24 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: No wiem, ale czasami nie wszystkie rzeczy zrozumiesz z książki. Zawsze lepiej jest jak ktoś ci to wytłumaczy.

nauczyciel od informatyki powinien Ci pomoc z checia;)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  24 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Chcę sie przygotować do matury z informatyki, dlatego poszukuję osób, które mogłyby mi w tym pomóc, ponieważ jak na razie nie mogę znaleźć u siebie korepetytora. Wszystkim chętnym będę bardzo wdzięczna. PS: Chcę zacząć od programowania. :)

tylko ty masz komputer w swojej miejscowości ?
szukasz pomocy przez neta to prawie tak samo jak z ksiazki
...Ignorance is bliss...
soniusia155
soniusia155
  25 października 2008

no to jak czegoś z Książki nie zrozumiesz to możesz zgłosić się do Mnie :P albo do pana od informatyki ;] // jestem w szkole infpormatycznej kierunek zarządzanie;) moge wszystkiego nie wiedziec, alepostaram się pomóc;)

TranceDjka
TranceDjka
  25 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: no to jak czegoś z Książki nie zrozumiesz to możesz zgłosić się do Mnie :P albo do pana od informatyki ;] // jestem w szkole infpormatycznej kierunek zarządzanie;) moge wszystkiego nie wiedziec, alepostaram się pomóc;)

[color=violet] Dzięki ;*
A co do nauczyciela z informatyki to prawdopodobnie ja wiem więcej od niego ;/ Także nauczyciel odpada.

RexMundi
RexMundi: tylko ty masz komputer w swojej miejscowości ? szukasz pomocy przez neta to prawie tak samo jak z ksiazki

No właśnie, ze nie. Jak czegoś nie zrozumiesz z książki to przecież książka sama nie wytłumaczy ci tego tak żebyś zrozumiał. Nie zawsze wszystko jest napisane wyraźnie i zrozumiale, dla osoby która np. nie miała jeszcze wiele do czynienia z programowaniem.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  25 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie, ze nie. Jak czegoś nie zrozumiesz z książki to przecież książka sama nie wytłumaczy ci tego tak żebyś zrozumiał. Nie zawsze wszystko jest napisane wyraźnie i zrozumiale, dla osoby która np. nie miała jeszcze wiele do czynienia z programowaniem.

ale wiem jak to jest tłumaczenie komuś czegoś na odległość (tzn. zwiazane z komputerem)
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.