Macius7007
Macius7007
  16 października 2008 (pierwszy post)

Zabrakło dla mnie tematu przetacji z Technologii Informacyjnej nauczyciel powiedział żebym sobie sam wymyślił temat albo da mi z gory losowy temat bez wyboru Wieć prosze podjacie jakieś fajne i interesuące tematy preztacji w Power Poincie z Technologii Informacyjne takie tematy co znajde duzo informacji , materialów , filmików na ten temat w sieci zakres Technologii informacyjnej to technologia telekomunikacyjna , informatyka , oprogramowanie Prosze podawajcie tematy na ktory byscie mi polecacli zrobic prezetacje

basta1985
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
basta1985
  16 października 2008
http://www.fotka.pl/imprezy/impreza.php?id=84738
scofieldowski
scofieldowski
  16 października 2008
basta1985
basta1985:

:ban:

Konto usunięte
Konto usunięte:

moze jezyki programowania
MisiaV
MisiaV
  16 października 2008

moze sprzet komputerowy i oprogramowanie ?
Sama to miałam

foccowme
foccowme
  16 października 2008

ja w power point robiłam budowe komputera i sprzetu komputerowego, duzo opisow i zdjec:)

1crazygirl8
1crazygirl8
  16 października 2008

ja sie nie znam :mrgreen:

razotka
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 15
razotka
  16 października 2008

Wirusy komputerowe- szeroki temat ale mógłbyś mieć kłopoty ze zdjęciami.
Budowa komputera- tutaj i tekstu i zdjęć miałbyś pod dostatkiem.
Zagrożenia i korzyści wypływające z korzystania internetu- do tego temau podeszłabym trochę luźniej i żartobliwie ;-)

gdzieś w centrum każdego z nas leży cmentarz starych miłości.

thomas893
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  16 października 2008

może coś o systemach komputerowych?
zaczynając np. od przezajepięknego Windows'a, przez Linux'a, Novell'a, QNX'a, czy też DOS'a. Już z samego Windows'a opisując po kolei każdą wersję mógłbyś sporo slajdów mieć. Albo coś o coniektórych dystrybucjach Linux'a

tematów można sporo znaleźć

pszemeka
pszemeka
  16 października 2008
Komunikacja w internecie:

- komunikatory

- fora

- czaty

- telefonia voip

- grupy dyskusyjne

- kanały RSS

- strony:
- blogi
- portale społecznosciowe
- proste strony html
- księgi gości

Rozległyyy temat...
ZgadujKimJestem
ZgadujKimJestem
  16 października 2008
ja polecam temat o komunikatorach :tak:
proste, łatwe i przyjemne :ziober2:
wiem, bo sama robiłam o Skype
Macius7007
Macius7007
  17 października 2008

Prosze podawać inne tematy coś z tego wybiore ale nie których tematów z tych co podaliście nie moge wziąśc bo jzu ktoś taki ma a tematy prezetacji nie mogą się powtarzać

XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  21 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Zabrakło dla mnie tematu przetacji z Technologii Informacyjnej nauczyciel powiedział żebym sobie sam wymyślił temat albo da mi z gory losowy temat bez wyboru Wieć prosze podjacie jakieś fajne i interesuące tematy preztacji w Power Poincie z Technologii Informacyjne takie tematy co znajde duzo informacji , materialów , filmików na ten temat w sieci zakres Technologii informacyjnej to technologia telekomunikacyjna , informatyka , oprogramowanie Prosze podawajcie tematy na ktory byscie mi polecacli zrobic prezetacje

ostatnio na TI miałam napisać artykuł o czym chcę ze zdjęciami itp. :woot: miał mieć co najmniej 10 str. zrób artykuł,np. o jakiejś gwieździe,jakimś oprogramowaniu czy czymś takim
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.