kaR1
kaR1
  8 maja 2019 (pierwszy post)

Chodzi mi o pada do ps3 - Esperanza 108 Bez przewodowy jak się go włącza do ps3 - bo orginalny joystick chodzi a ten nie tylko się świeci a zgubiłem gdzieś instrukcje a na internecie nie umie znaleść.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  8 maja 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: o orginalny joystick chodzi a ten nie tylko się świeci

Podłącz do niego kabel USB do ładowania wraz z konsola i przytrzymaj na 5 sekund znaczek PS miedzy gałkami, tak samo trzeba zrobić nie raz również na PS4 żeby załapało kontroler :)
HardStyled83ddd0a
kaR1
kaR1
  10 maja 2019

Nie mam możliwośći, podłączenia tego joysticka na kabel bo tam jest tylko bateria.

M528i7
Posty: 2 (po ~177 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
M528i7
  18 maja 2019

Może ktoś mi doradzi jak można wejść na profil osoby która kometoje twoje zdiecia?????😋😋😋🤔🤔🤔 bo ja nie potrafię albo za mało ogarniam jeszcze z tego:/?

oam
oam
  18 maja 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
M528i7
M528i7: Może ktoś mi doradzi jak można wejść na profil osoby która kometoje twoje zdiecia?????😋😋😋🤔🤔🤔 bo ja nie potrafię albo za mało ogarniam jeszcze z tego
Hej, są dwa sposoby na to.
1. w powiadomieniach powinna pojawić Ci sie informacja, że ktoś skomentował Ci zdjęcie, wystarczy że klikniesz w zdjęcie profilowe (tzw. awatar) z tego powiadomienia, bądź
2. Kliknij w zdjęcie u siebie na profilu które zostało skomentowane i kliknij w zdjęcie profilowe które jest dołączone do tego komentarza.
W ten sposób zostaniesz przeniesiony na profil osoby która dodała Ci komentarz. :)

W razie problemów napisz do mnie wiadomość prywatną, pomogę. :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.