Mruczyslaw
Mruczyslaw
  29 października 2018 (pierwszy post)

Gracie, zamierzacie?

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  29 października 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: zamierzacie?

Tak!! W tym tygodniu wyruszam po nią. Z tego co widziałem po rożnych Recenzjach gra zapowiada się prześlicznie, ogólnie lubię gry tego gatunku jak i również Filmy oglądać.
HardStyled83ddd0a
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  29 października 2018
Owad
Owad: Tak!!

Ja już gram. Najpierw dwie godziny instalowania na dysk. Na ten czas, nie będę oceniał, bo dopiero kilka misji za mną. Mam nadzieję że nie jest to napompowany balon jak The Crew 2 albo Far Cry 5 z wieloma bugami. Ogólnie akcja dopiero się rozkręca, chociaż sterowanie bohaterem np w bijatykach mogłoby być lepsze. Sam zobaczysz.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  29 października 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Ja już gram.

:ziober2:
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Najpierw dwie godziny instalowania na dysk.


Co ty gadasz aż tak długo, masakra. Może to zależy od konsoli, ja posiadam slim i ogólnie długo gry tam na niej się instalują.
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Na ten czas, nie będę oceniał, bo dopiero kilka misji za mną.

Racja dopiero gierka zaczyna się rozkręcać.
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Ogólnie akcja dopiero się rozkręca, chociaż sterowanie bohaterem np w bijatykach mogłoby być lepsze. Sam zobaczysz.


Dam znać również co do poruszania postacią może mi akurat to spasuje. Raczej w sobotę po nią pojadę, bo od jutra na popołudnie to pracy a rano nie będzie mi się chciało jechać.
HardStyled83ddd0a
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  29 października 2018
Owad
Owad: ja posiadam slim i ogólnie długo gry tam na niej się instalują.

Też mam slima . Ogólnie gra jest na dwóch płytach. Pamiętam jak na Ps3 wbijałem z aktualizacją do GTA 5 online było to dobrych pare godzin i jak na złość przed końcem urwało mi się połączenie z netem.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  29 października 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Ogólnie gra jest na dwóch płytach.

O to już wszystko wyjaśnia czemu taka długa i mozolna instalacja. Na dwóch płytach mówisz no no pewnie będzie długa gra lub graficznie wymagania są duże i wszystko nie weszło na jedną płytę.
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Pamiętam jak na Ps3 wbijałem z aktualizacją do GTA 5 online było to dobrych pare godzin i jak na złość przed końcem urwało mi się połączenie z netem.

To musiał być pech, mnie by normalnie k:cenzura:a wzięła i neta przez okno wyrzucił.
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Ps3

Osobiście nigdy tej konsoli nie zakupiłem i nie wiem dlaczego, wszystkie miałem od Nintendo Gamecube do PS4 nie będę również wspominał dyskietkowych platform. Na Nintendo Gamecube zagrałem chyba najładniejszą Gierkę jaka mogła powstać jest to " The Legend of Zelda: The Wind Waker" Grałem rożne na Xbox/PS2/Itp: i zaden tytuł mnie nie zaskoczyło jak Zelda, może ty tytułem okaże się "Red Dead Redemption II" oby tak było.
HardStyled83ddd0a
dokadnocaidziejez
dokadnocaidziejez
  30 października 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Gracie, zamierzacie?

Jak mi Pan mikołajek przyniesie w grudniu to tak zamierzam grać ale tylko na PS4
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  30 października 2018
Owad
Owad: "Red Dead Redemption II" oby tak było.

Daje radę. Nie oglądaj filmików z yout....a żeby nie psuć sobie zabawy. Ale póki co, dla mnie i tak najlepszą grą z otwartym światem jest jak na razie Wiedźmin 3 i dodatek "Krew i wino."
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  31 października 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Nie oglądaj filmików z yout....a żeby nie psuć sobie zabawy.

Już nie oglądam, oglądałem tylko przed premierowe filmiki. .
Mruczyslaw
Mruczyslaw: , dla mnie i tak najlepszą grą z otwartym światem jest jak na razie Wiedźmin 3 i dodatek "Krew i wino."

Nie wiem czemu ale nie lubię tej Seri :) tak świat tam jest bardzo otwarty to racja. Ale wydaje mi się że Zelda na Switch jest porównywalna do Wiedźmi mam switch i grałem Zeldę i mogę śmiało powiedzieć że tam świat otwarty jest o połowie większy niż u Wiedźmina, brat grywał Wiedźmina to oglądałem.
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  3 listopada 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Red Dead Redemption II

Dziś jadę tylko mam dylemat co zakupić bo Spider-Man też mi się podoba.
HardStyled83ddd0a
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  3 listopada 2018
Owad
Owad: Spider-Man też mi się podoba.

Ech, te życiowe wybory :)
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  3 listopada 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Ech, te życiowe wybory :)

Dokładnie. Zrobili by jedna grę na rok i wyboru by było heh. Bedę na miejscu myślał co zakupić lub w dwa tytuły zainwestuje :)
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  3 listopada 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw:

To i Mruczyslaw zakupiłem jednak: Red Dead Redemption II żeby było ze nie Cyganie to dodaje zdjęcie jej :ziober2:

HardStyled83ddd0a
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  3 listopada 2018
Owad
Owad: zakupiłem jednak:

Będziesz zadowolony.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  3 listopada 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Będziesz zadowolony.

Mruczyslaw to się zobaczy:-)
Masakra, dobrze mówiłeś długa instalacja teraz zacząłem instalować.
HardStyled83ddd0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.