chicel
chicel
  10 stycznia 2015 (pierwszy post)

Witam bardzo serdecznie postaram się obszernie opisać mój problem, w skrócie to nie mogę wejść w ustawienia drugiego routera.
A teraz szczegóły.
Pierwszy router to router od Orange Sagemcom f@st 2704.
Drugi router to Router WA-2204A
Oczywiście router Orange śmiga bez zarzutu porty LAN są aktywne podaje internet na wszystkie porty, z jednego portu LAN podłączam kabelek do drugiego routera pod port WAN, a z portu LAN do gniazda sieciowego w komputerze i teraz według instrukcji trzeba zresetować router i potem wpisać w przeglądarkę 192.168.1.254 lecz po wpisaniu Ip nie wchodzi w ustawienia :(
nie wiem dlaczego może mi ktoś pomóc ? kombinowałem jeszcze ustawiając w protokole ipv4 Ip routera ręcznie ale bez skutku. domyślnie zostawiłem automatyczny adres IP.
Pewnie coś gdzieś pomijam, nie podłączałem nigdy drugiego routera więc nie wiem jak to wygląda. Jest dużo tematów na ten problem w internecie lecz nic sensownego nikt tam nie napisał krok po kroku, Proszę o pomoc odwdzięcze się bardzo.

pawciomistrz94
pawciomistrz94
  19 stycznia 2015

spróbuje ci jakoś pomuc na jedynm komputerze masz internet czy odzielny bo musisz na jednym wpisać port strony u gury i haslo i drugi tez i haslo i powinno udać się lub napisz wiadomosc

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.