Niereformowalny
Niereformowalny
  28 grudnia 2014 (pierwszy post)

Witam

Problem jest nastepujący, głośniki Tracer model"dominator" które nie są z najwyższej półki wprawiają moje uszy momentami w zgniliznę. Mianowicie, podłączone do komputera wyłapują wszelakie zmiany programu w zmywarce (która jest podpięta w kuchni) bądź też włączenie, wyłączenie lodówki a żeby jeszcze tego było mało słysze w nich ruch myszki tj swego rodzaju "harczenie" przy każdorazowym ruchu (nie jest to stałe, ale momentami)

Głosniki nie podpiete do komputera nie sprawiają kłopotu, to samo jak były podłączone do wieży. Poprzednie głośniczki creative milczały a te aż bębnią każdym przestrzałem na linii. Czego to jest ból? Czyżby słaba izolacja kabli (te są dośc blisko innych więc moga wywoływać spięcie na linii myszka, głośnik(?)) Czy też wadliwy zasilacz znanej firmy jaką jest :LOGIC". Dziwne jest bo tamte głośniki nie wykazują tych objawów a te... szkoda słów. Czytałem coś o braku ups etc w zasiłkach, ale czy to naprawi te niedociągnięcia? Może to wina instalacji elektrycznej a że sprzęt czuły to właśnie tak to wygląda?

pawciomistrz94
pawciomistrz94
  29 grudnia 2014

ja mam głośniki creaktive tylko ze jak zainstalujesz system to ich nie slychac bo inne maja regulacje takie kółko i regulujesz i je zainstaluj te sterowniki realtek jakiś tam 97 na xp bo sa różne zainstalowane i je zainstaluj np. 32 bit glosniki i sprawdz wina może być systemu ze nie wykrył urządzenia audio i ich sterowników

pawciomistrz94
pawciomistrz94
  29 grudnia 2014

sprawdz to

Niereformowalny
Niereformowalny
  30 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: sprawdz to


SERIO?
pawciomistrz94
pawciomistrz94
  30 grudnia 2014

tak sprawdz

Niereformowalny
Niereformowalny
  30 grudnia 2014

Idź emanować debilizmem gdzie indziej, proszę ;)

pawciomistrz94
pawciomistrz94
  31 grudnia 2014

ja ci mówie jak jest z głośnikami ze sciany odbijają dźwięk

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  6 stycznia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Idź emanować debilizmem gdzie indziej, proszę ;)


a ty za to albo wymień se instalacje elektryczną, albo zainstaluj inne sterowniki albo w ogóle to weź te głośniki i walnij nimi o ścianę :) ten trzeci sposób na pewno pomoże gdyż od tej pory nie będziesz miał już żadnych kłopotów :)
pawciomistrz94
pawciomistrz94
  15 stycznia 2015

ragui a może sterownki zle instalował

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  16 stycznia 2015

ja mu pisałem ale jak ktoś pozjadał wszystkie rozumy świata to niestety :)

pawciomistrz94
pawciomistrz94
  16 stycznia 2015

raugi znasz sie na grach pc

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  17 stycznia 2015

nie, ja tylko czasem w coś pogram i to też nie za długo :p

pawciomistrz94
pawciomistrz94
  18 stycznia 2015

raugi napisz mi wiadomosc bo to pilne

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  20 stycznia 2015

śmiało pisz tutaj o co chodzi ;p

pawciomistrz94
pawciomistrz94
  22 stycznia 2015

problem z grą maszyny rolnicze 2015 gra jest na steam mozna grac w multiplayera tylko pisze ze 4 drr3 a mam 3drr3 posiadam a zainstalowane 2 ddr 3 i direct 11 jest zainstalowany tylko nie wiem jak to zrobić jak wujek bohun mowil w odcinku 9 coś o ustawieniach tylko nie wiem jak

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.