| Fotka.com
Sebuch
Sebuch
  28 November 2014 (pierwszy post)

witam
mam ogromny problem z przegladarka internet explorer co chwile wyskakuja mi reklamy , gry lub tez ze wygralem jakies nagrody , czy wie ktos jak rozwiazac ten problem ?

Algbeer
Posty: 11 (po ~543 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 34
Algbeer
  28 November 2014

Prawdopodobnie podczas instalacji jakiś programów przez tzw: "Menadżery pobierania" zainstalowałeś jakiś śmieć. Owe menadżery są niebezpieczne i w zasadzie nie mam pojęcia po co zostały wymyślone. Prócz rzeczy jaką chcemy instalują różne dziwne rzeczy działające jak wirus, dlatego korzystając z nich trzeba uważnie czytać wszystkie regulaminy i pojawiające się okienka oraz ich nie akceptować (domyślnie są zaakceptowane).
Po pierwsze: Znajdź w panelu sterowania -> dodaj/usuń programy - program odpowiedzialny za reklamy. (jest ich dość dużo, jednak powinieneś go wyłapać. W końcu wiesz co miałeś na kompie a czego nie) No i odinstaluj go.
Po drugie: Możliwe, że twój problem się na tym zakończy, ale programy często nadal działają mimo ich usunięcia, bądź nie da się ich usunąć od tak sobie. Ściągnij z internetu program "AdwCleaner" i rób z jego pomocą co musisz. To dobry program w zwalczaniu właśnie szkodliwych reklam i wirusów reklamowych. Czyści też przeglądarki itp. (jest prosty w użyciu, dasz radę).
Po trzecie: Na dopełnienie wszystkiego dobrze by było ściągnąć coś co pozwoli Ci zniszczyć wszelkie informacje wprowadzone przez złośliwe oprogramowanie. Polecam "Malwarebytes Anti-Malware". Ściągnij go i przeskanuj nim komputer.

Po tym wszystkim powinno być już dobrze.
Uważajcie wszyscy, którzy to czytacie - menadżery pobierania to zuo D:

Niereformowalny
Niereformowalny
  28 November 2014

ADW cleaner, polecam wychrzani wszystko

od babylon search po deltę i inne cuda

Kozaczekk
Kozaczekk
  29 November 2014

2014 rok
on siedzi na internet explorerze xDD

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.