panpikus24
panpikus24
  17 października 2014 (pierwszy post)

Witam ostatnio byłem w naprawie z komputerem tam wgrali mi nowego windowsa xp i wymienili dysk , po zainstalowaniu skaypa otwiera mi się samo okienko , nawet nie mogę się na skyeypie zalogować jakieś pomysły macie ??? bo nie wiec dla czego tak się dzieje proszę o pomoc pozdrawiam kuba

KarAxxx3
Posty: 8 (po ~53 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 0
KarAxxx3
  17 października 2014

Uruchom jako Administrator, jeżeli nie pomoże zrób reinstall skyp'a d83dde0f

Niereformowalny
Niereformowalny
  18 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: wymienili dysk


Konto usunięte
Konto usunięte: wgrali mi nowego windowsa xp


System, który ma ponad 10 lat nie jest systemem nowym (co najwyżej wgrali Ci nowa kopię), dziwne działanie programów może być spowodowane min. tym, że kolejno nowsze wersje są już podpinane pod nowsze produkcje okienek. Stary dobry XP zaczyna odchodzić w zapomnienie, czas przerzucić się na coś lepszego np windows 7 ;) bądź też doinstalowywać "łatki" typu net frameworki i inne badziewia, które jako tako trzymają XP w rydzach :D Jeżeli nie odpala Ci najnowsza wersja skajpaja spróbuj pobrać starszą :)
denaturat
denaturat
  18 października 2014

seven pokazuje co potrafi dopiero na sprzecie 64 bit. na 32bitach jest takim sobie systemem nieco tylko bardziej wykolorowanym niz stary poczciwy XP ktory dlugo jeszcze bedzie napedzal domowe blaszaki.

Niereformowalny
Niereformowalny
  19 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: seven pokazuje co potrafi dopiero na sprzecie 64 bit


Nie zauważyłem;p

Konto usunięte
Konto usunięte: poczciwy XP ktory dlugo jeszcze bedzie napedzal domowe blaszaki


XP nie jest zły, ale co rusz nowsze produkcje będą mu stawiały kontra, trzeba albo sie przyzwyczajać albo uciekać na nowsze produkcje okienek :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.