neythaniel89
neythaniel89
  8 października 2014 (pierwszy post)
Witam,
jak wyżej wspomniałem mam problem z pikselami i bug splatem, otóż gdy włącze przeglądarkę najczęściej przy górnym pasku wyszukiwania pojawiają się pionowe paski, podczas oglądania filmu piksele wyskakują mi po całym filmie, gdy gram w gry np. NosTale, Ntfs, Hearthstone etc nic mi sie nie pokazuje, gra normalnie chodzi, karta graf się nie przegrzewa, tak samo było z lolem do pewnego momentu dopóki nie zaczął pojawiać mi się Bug Splat. Próbowałem naprawiać pliki lola z 4 razy i dalej to samo, po czym odinstalowałem calego lola i już zainstalować nie moge (przeszkadza ten Bug) Może mam jakiś nie potrzebny programy? Nie wiem. Jeśli chodzi o piksele Gdy mam włączoną gre i oglądam film ( tak jak bym miał obciążenie) Pikseli jest mniej. Próbowałem defragmentować, skanować usuwać pliki niepotrzebne z dysku, ale dalej to samo. Zdecydowałem się na reinstall Windowsa (7) po zainstalowaniu sterownika do k.Graf w oknie AMD przy małym zdjęciu znów zauważyłem podobne (paski,piksele) . Co jest nie tak ? Karta to AMD RADEON HD 5700 Series (Bliżej podam jak wrócę z pracy). Proszę o efektywną pomoc. Dzięki z góry !!^^
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.