PatrykX6
PatrykX6
  25 sierpnia 2014 (pierwszy post)

(LUMIA620) szybka rozdusiła mi sie w kieszeni, kupiłem nowa, o ile wymiane moge wykonac samodzielnie to zauwazylem ze przycisk od ust. głosnosci sie odlutował tak jak by bo nie działa i jest wykrzywiony, juz 2 raz, wiec na gwarancji by to zrobili, ale czy przyjmą telefon z uszkodzoną szybką? Wiem ze gdy wymienie szybke sam to z gwarancją moge sie pozegnac, dlatego przed wymianą szybko chcial bym oddac go jeszcze na gwarancje,

Kombatant
Kombatant
  25 sierpnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: dlatego przed wymianą szybko chcial bym oddac go jeszcze na gwarancje,


Konto usunięte
Konto usunięte: (LUMIA620) szybka rozdusiła mi sie w kieszeni


Ciezko bedzie reklamowac, to nie jest wada fabryczna

no chyba ze przy zakupie wykupiles rowniez dodatkowa gwarancje (teraz w kazdym sklepie to proponuja), ktora obejmuje uszkodzenia mechaniczne spowodowane przez wlasciciela
PatrykX6
PatrykX6
  25 sierpnia 2014

nie no, szybke kupiłem sam juz, i wymienie sobie sam, bo tego raczej nikt nie przyjmnie na gwarancji, i wiem ze wtedy jak rozkrece telefon sam to trace gwarancje, no trudno, ale poki gwarancje jeszcze mam chciał bym oddac z niedziałającym przyciskiem, ale czy przyjmą telefon do naprawy przylutowac przycisk wtedy gdy szybka jest rozbita?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.