Niezalogowany
Niezalogowany
  18 września 2013 (pierwszy post)

Witam,
Chcę zrezygnować z telefonu stacjonarnego TP ale pozostawić linię "przy życiu" bo mam internet Orange (Chyba to to samo, bo TP połączyło się z Orange)
I mam pytanie jak to zrobić, telefonu stacjonarnego nie używam bo mam kom. A Ciągle dzwonią tylko z ofertami. Po co płacić 49 zł za to że się nie używa.

Więc pytanie. Jak to zrobić by internet mi został. Jakie są tego procedury i jakie koszta?
P.S Internet bezprzewodowy nie wchodzi w grę !!

Pozdrawiam !

LatwyPrawiczek
LatwyPrawiczek
  18 września 2013

jak zrezygnujesz i tak bedziesz musial placic za uzywanie ich linii.to kosztuje 25 zl wiec juz lepiej zostawic telefon stacjonarny i wziac sobie najnizszy abonament to chyba jest cos za 30 zl

Niezalogowany
Niezalogowany
  18 września 2013

Ale jak teraz mam 49 to i tak bym miał 24 zł w kieszeni, tym bardziej że stacjonarny do niczego mi nie potrzebny.

LatwyPrawiczek
LatwyPrawiczek
  18 września 2013

w sumie racja zawsze mniej,ja tam wolalem zostawic i placic cos kolo 30 zl

Broker
Posty: 1417 (po ~96 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 20
Broker
  18 września 2013

Jak zrezygnujesz z telefonu to płacisz za utrzymanie linii 29zł lub zawieszasz telefon max na rok (można odnawiać) i płacisz 21zł.

denaturat
denaturat
  19 września 2013

jesli juz to 200 zl na rok a poza tym powiedz skad jestes dostarczamy szybkie lacza radiowe moze akurat mamy tam zasieg

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  21 września 2013
Broker
Broker: lub zawieszasz telefon max na rok (można odnawiać) i płacisz 21zł


Ja właśnie tą opcję wybrałem..z tym, że po roku 1 okres rozliczeniowy musisz mieć odwieszone rozmowy, co następuje automatycznie ..po miesiącu możesz ponownie zawiesić na rok.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.