Mikjalsmessa
Mikjalsmessa
  15 września 2013 (pierwszy post)

Temat i śpiewka stare jak świat. Szukam optymalnego rozwiązania w kwestii wyboru sprzętu telefonicznego. Ostatecznie zastanawiam się nad wariantami takimi jak w temacie.

Albo Blackberry 9790 z pełną, fizyczną qwerty albo, któraś Nokia z serii Lumia (od 520 do 820).

Generalnie moje dylematy dotyczą obsługi wiadomości SMS - nie jestem do końca przekonany do jedynie dotykowej obsługi; systemu operacyjnego - Blackberry ma swój system w wersji 7 i mam obawy czy to nie ostatnie tchnienie tego rozwiązania, z kolei Nokia korzysta z Windowsa, który raczej szybko nie zostanie bez aktualizacji; aparatu fotograficznego - rozmiar matrycy to we wszystkich wypadkach 5MP, ewentualnie więcej - czy warto celować w optykę Lumii 720 (Zeiss)?; ogólnej jakości wykonania, spasowania elementów, trwałości.

Jeszcze gdyby ktoś wiedział coś na temat wyświetlacza Lumii 720. W paru testach widziałem narzekanie na ilość wyświetlanych pikseli, rzeczywiście tak źle to wygląda?

Gdyby ktokolwiek miał jakieś uwagi pozytywne bądź negatywne na temat wspomnianych modeli, lub mógłby w jakiś sposób doradzić - byłbym ogromnie wdzięczny d83dde09

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.